Tako ofukovanú a obskakovanú političku sme tu ešte nemali. Denne , mimutu po minúte sme informovaní o tom , čo povedala, postupne - koho má za poradcov, kde bola, kam sa chystá, ako je už je jednou nohou v paláci- Kiska jej úslužne sprístupnil priestory, ako to má s " prvým" fraherom, podrobný program inaugurácie, môžeme hlasovať ako vyzerá na titulke čsl.Vogue, plní očakávania hádať čo bude mať naša nová modla v den D oblečené...Prečo masírovanie verejnej mienky intenzívne pokračuje aj po voľbbe a prechádza do vytvárania monumentalizovaného zidealizovaného gýču ? Je to zapríčinené len nedostatkom miery a vkusu jej nabubrelých východniarskym komplexom velikášstva postihnutých imidžmejkrov , alebo ide o to , aby to to čo bude v skutočnosti robiť, hovoriť a konať- bolo už viacmenej druhoradé a ospravedlniteľné? Lebo dokonalé modly sa nekritizujú - tie sa iba slepo obdivujú.


