Ty sa Ruska velmo bojíš však? :-))))))))))))))))))))))))
Ty sa Ruska velmo bojíš však? :-))))))))))))))))))))))))
To že tu môžeš vypisovat svoje hlúposti, to ti dali. Po židoch, cigánoch boli na rade slovania v plynovej komore , to pre tvoju informovanost. Domnievam sa však že ty nie si slovák, proste nemôžeš byt, iba ovládaš jazyk.
Vláda nemá mandát na pozývanie vojsk na naše územie, pretože dopad tohto rozhodnutia siaha na niekolko desatročí. O takto závažných veciach a ako je aj vstup do NATO malo rozhodnút referendum a nie vkáda "dočasná" ktrý má mandát na 4 roky. Žiadna strana nemala v programe pozvanie cudzích armád na Slovensko.
Stalina hodnotíš podla západných učebníc, ako všetko napokon.
Aj Savčenko treba okamžite a bezpodmienečne prepustit :-)
Chodia pracovat do Ruska aby uživili rodiny:-)
Pre Kaliho aj Smer je užitočnejšie a pre Kaliho určite profesionálnejšie sa venovat obhajobe vlády, poslancov pres špinením, ohováraním v prípadoch ako bola mediálna poprava a transparenty o tom že Fico a Kali sú vrahovia.
Je Fico d Kalinákom obvinený z krádeže?? Máš dôkazy, čo ti bráni aby si podal trestné oznámenie , hoci aj anonymné???
Nie , ja som nebol susedom Kočnera, on ma iba školil do pokitiky (sám priznal). a o kšeftoch Kočnera viem ale dôkazy nemám, len táraam táraam.
Kiska bol dosadený západnými elitami. Bolo to docielené rozsiahlou mediálnou kampaňou , agitáciou ,oblbovaním ludí o jeho anjelstve . Je to riadenie cez informácie ktoré obyvatelstvo hltá a správa sa na sposob stáda. Manévrovanie so stádom.
Kiska bol dosadený západnými elitami. Bolo to docielené rozsiahlou mediálnou kampaňou , agitáciou ,oblbovaním ludí o jeho anjelstve . Je to riadenie cez informácie ktoré obyvatelstvo hltá a správa sa na sposob stáda. Manévrovanie so stádom. Preto je dôležité aby každý používal svoj vlastný mozog a nehltal to čo je mu cez , akékolvek, médiá ponúknuté ako svatá pravda.
Kiska bol dosadený západnými elitami. Bolo to docielené rozsiahlou mediálnou kampaňou , agitáciou ,oblbovaním ludí o jeho anjelstve . Je to riadenie cez informácie ktoré obyvatelstvo hltá a správa sa na sposob stáda. Manévrovanie so stádom. Preto je dôležité aby každý používal svoj vlastný mozog a nehltal to čo je mu cez , akékolvek, médiá ponúknuté ako svatá pravda.
Teda bol v Kosove plesbicit? zbytočné zavázdat v niečom čo sa dá na internete lahko nájst.
Riadim sa faktami, len ty si domýšlaš.Venuj sa Kiskovi a jeho pozemkovým kauzám. Nie Kali behá po súdoch hehehe
Smolaa je byt dezinformovaným ako ty.
Tolko sprostostí v jednom blogu sa len tak nečíta hehehe. Toto sa ani vyvracat neoplatí.
Ak by si pozorne počúval, Kali zo Smeru neodchádza, naopak bude mu slúžit svojimi skúsenostami a znalostami.
Odporúčame