V prípade kúpy stíhačiek nejde o zradu politikov. My nie sme suverénna krajina úplne vo všetkom. Tažko si vieme domysliet aké b boli následky v prípade ak by sme odmietli kúpit tie stíhačky. Vieme predsa ako dopadli krajiny ktoré odmietli poslúchat velkého brata. A vtedy politik musí zvážit aj túto možnost.

