Na súdy chodí Kiska, aj ho vyšetruje Kiska, ty tu drístaš . Však podaj anonymné terstné oznámenie aby sa s tým začali zaoberat orgánny činné na to určené. Urob tak alebo mlč.
Na súdy chodí Kiska, aj ho vyšetruje Kiska, ty tu drístaš . Však podaj anonymné terstné oznámenie aby sa s tým začali zaoberat orgánny činné na to určené. Urob tak alebo mlč.
Máš takú starost aj o 38 mil hladujúcich a niekolko milionov negramotných v USA?? Priamo v NY sú štvrte kde táboria bezdomovci:-) .Je tažké trolovat ked je možné cestovat a vidiet na vlastné oči alebo vyhladat si na internete hehehehe
Zrejme si študoval spis o jasných dôkazoch. By si bol spokojný keby ludí zatvárili na základe falošných obvinení . Za nástenku sú obvinení tí ktorí v tom mali prsty. Už nedrístaj tolko, si tu na smiech.
je to liberálny demokrat , hovorí za všetkých a jeho roavda je jediná pravda , klasika
kým tu troluješ svet sa zmenil , tvoji mecenáši ta nechávajú trolovat zo zotrvačnosti ako ked Červená armáda bola pred Berlínom a goebels spieval o tom ako Nemecko vyhráva vojnu hahahahahahah
V čom klame ? a napokon, o tom ty nerozhoduješ kto bude prezidentom.
Evidentne pod vplyvom, a toto chce viest krajinu hahahahahahaha
hahahahahahahahahah , lepší ako silvestrovský program
Sa poobzeraj po svete, napríklad na 38 mil hladých v usa a demokraciu vo Francúzku ked mlátia demonštrantov. Zdvihni hlavu od manuálu aby si nebol za negramotného.
Ano, a už si pidal trestné oznámenie aby ho mohli začat vyšetrovat, ty macher? Môžeš aj anonymne, budú sa tým aj tak zaoberat.
Kuciak mal iež článok o popradskej pozemkovej mafii.
Kvôli Vadalovcom nik nebol obvinený, Vadalovcov monitorovala zahrničná polícia, mali nasadeného špiona a je tea dôkaz že nemajú do činenia s vraždou Kuciaka. Pozemková mafia sa ešte vyšetruje, vyčkaj.
ČTK aj Pravda by si mali uvedomit že vo svete kde sú dotupné informácie takmer každému je šírenie klamstiev zbytočné, len čo si blbcov robia sami zo seba.
Nemeie či je Sulík slobodný, jeho svokor však nie je na slobode, sedí za podvody. Je to náhoda že je obklopený basmanmi ?
Životná úroven stúpa u nás, vdaka niekokorečnej práci našej vlády:-)))))
Odporúčame