napríkla stoticíse mrtvych detí v Lýbii počas jej bombardovania?
napríkla stoticíse mrtvych detí v Lýbii počas jej bombardovania?
Pri slove elektronika sa ti vybaví smartfon , to si celý ty. A po druhé u nás, či na západe žijú ludia na dlh, tento spôsob života je práve ten západný štýl.
V tom prípade sa tvoj dedo musí v hrobe obracat.
za to dnes mladí nevedia povedat jednu slovenskú vetu bez anglického slova
Najprv si naštuduj slovo fašizmus, momentálne je prezlečený do liberálnej demokracie.
Paramilitantným ako ty vadia motorkári ktorí kladú vence k pamatníkom druhej svetovej.
Neumožnili im vstup do niektorých krajín, napríklad do Polska :-) ked chceli položit vence k pamatníkom, hrdinom padlým v 2sv.vojne. Fašizmuz prekvitá nadalej.
čo také paramilitantné robia ?
Kiska nie je politik, je to figúrka Západu na rozvracanie štátu, a ešte aj prejavy mu treba písat:-)
Po novom sa to volá ischias ?
v jednom máš pravdu, u nás na čele štátu stojí sám mafián
Povedal že boli najlepšie v historii, to nie je zdvorilost .
Milion ukrajincov ušlo do Rusko pred fašistami.
Nič sa zvyšovat nebude, verte neverte, sú to drísty.
Zábavná otázka, pretože pričom medzi eu a Ruskom klesla obchodná bulancia tak medzi usa a Ruskom vzrástla hehehe
Proti komu buseme bojovat? tot otázka
Na čo Západu armáda ved migranti ich aj palicami dobijú hehe. Jedine napnit kasu USA.
Odporúčame