Keď to dopadne tak, ako vojny USA za posledné desaťročia tak je to s Ukrajinou nie veľmi povzbudivé.
Keď to dopadne tak, ako vojny USA za posledné desaťročia tak je to s Ukrajinou nie veľmi povzbudivé.
Ešte s nimi nijako nenakladali. Nebojí sa len hlupák.
Rusko už rok nemá muníciu. Nechápem.
Aby som nekrivdil. Imponuje mi len jedno, že konečne začali zatvárať aj veľkých zlodejov. Neimponuje mi ako to začali robiť a tiež pre mňa podozrivé samovraždy. Jeden samovrah bol tak pohodlný, že sa obesil v leže a druhý si zvolil podľa polohy tela taký spôsob, ktorý mi pripadá, akoby si kľačiac strelil do zadku.
Čím sa líši dnešná koalícia od Smeru.
Už som na to prišiel. Hovoria, že sú tí slušní.
Nebyť to o Rusoch, už si v base. Nenávisť k Rusom sa dnes toleruje.
Ale zajtra... ktovie.
Nie je podstatné, že Doneck, ale čo je terč v tom Donecku....
On sa cíti byť ministrom. V liberálnej demokracii mu štát musí vyhovieť .....
Toto presne charakterizuje západ. Do neba volajúca bezočivosť.
V skutočnosti mi nejak nenapadá, čo také dôležité sa z financií EÚ postavilo.... Napovedz mi. Pomocná otázka. Kde sú dialnice....
Jasné. Výsledky USA sú ďaleko lepšie.
Hanba bol Afghanistan. Jednak, že to trvalo 20 rokov a jednak že armáda odišla skôr ako 15000 amerických civilov a posledná hanba, že tam nechali svojich domácich spolupracovníkov, ktorým tak zabezpečili takmer istú smrť.
Videl som dokument kde práve to tvrdil jeden americký dôstojník, že všetci Afghánci, ktorí sa s ním dali do reči sú po smrti.
Kde a kedy sa podpísala zmluva o spojenectve?
Však si nainštaluj telegram. Hľadal som na ňom tie ruské zverstvá a hádaj čo som našiel.
Kyjev Orbánovi pripomenul závislosť Maďarska od financií Európskej únie.
Nie je to až srandovná bezočivosť?
Správne. Lenže Ukrajici vtedy tvorili veľmi horlivú vlastne celkom rozhodujúcu časť vedenia v Moskve.
Tisíce vojakov NATO tu chcú len zapredanci.
Vklady v bankách a burza cenných papierov sa z princípu nedá valorizovať akože 1+1 =2. Prvý pilier sa dá valorizovať, lebo pri vyšších platoch sú aj vyššie odvody.
Odporúčame