Netušil som, že niekto pri zdravom rozume niekto môže takú podlosť - trestať bez súdu - schváliť. Vraj právny štát.
Ked prejde toto, prejde všetko.
Netušil som, že niekto pri zdravom rozume niekto môže takú podlosť - trestať bez súdu - schváliť. Vraj právny štát.
Ked prejde toto, prejde všetko.
Mango je tropická rastlina. Skutočne existuje vhodná odroda do našej záhrady? Kde sa dá kúpiť?
daj nám odkaz na ten zákon
nedáš
Dodám, že vôbec neviem, kto je tento pán, ale viem, kto je to Hambálek.
Je to Slovák, ktorý má bez rozhodnutia súdu zablokovaný majetok a účty, tuším sa raz videl s Putinom a netušil, že bude vojna na Ukrajine.
Západ podobne ako predtým Guaida vo Venezuele, uzná tohto pána za prezidenta Ruska?
Kým je Assange v base, západ by mal byť radšej ticho.
ako by som mohol uveriť usvedčenému zapieračovi nosa medzi očiami
hyena je tvor, ktorý počká kým trvá bitka a potom sa pustí do mrciny
nič ti to nepripomína?
však po nás chcú, aby sme z Ruska nedovážali, že to vraj zastaví
oni pritom dovážajú a nemuseli by, lebo sú na tom so surovinami ďaleko lepšie ako my
Ukrajinci majú taký krásny nový výraz. Oni začisťujú....
jasné predtým podľudia a dnes opice
to je pokrok u nácka
Alebo sa nazdávate, že USA prestane dovážať z Ruska urán, vzácne kovy či .... možno aj ropu? Už ste videli, aby niekto sankcionoval sám seba?
Ako by mohlo Rusko obchádzať sankcie. Sankcie predsa porušujú jeho dodávatelia a odberatelia s USA na čele.
Normálny človek nezahodí nohavice, keď ešte nemá druhé.... aj keď majú byť lepšie.
Správne ...tranzit z UA.
Keď to melú naše mlyny a jeme to, už to nie je tranzit.
Keby existoval jeden meter a hovorila sa pravda, vojen by nebolo.
Prečo môj. Daj mi pokoj z Rusmi aj Ukrajincami. Kto chce hniť v zákope, tomu nebránim.
čo je zlé na mieri na Ukrajine a čo je dobré na odzbrojení Slovenska
Rusko nás nijako neohrozovalo a ohrozenie pre nás vyplýva len z nášho iniciatívneho zapájania sa do konfliktu.
Západ v lepšom prípade urobí pre nás len to, čo teraz robí pre Ukrajinu. To nám hovoria naše skúsenosti z rokov 38,39.
NATO malo odstrašiť Rusko, aby vojna nebola. Vojna však bude, keď sa do nej zapojíme.
Z Ukrajiny nikto pred mobilizáciou neuteká?
Odporúčame