Za totáča neexistovali peniaze zadarmo. Aj pri prídavkoch si musel pracovať.
Za totáča neexistovali peniaze zadarmo. Aj pri prídavkoch si musel pracovať.
Nekecaj. Kto za totáča nepracoval mal bydlisko v base.
Takže keď pániček zavelí na front, vychovaní počúvnu a nevychovaní si poklepú po čele.
neuveriteľné .... ale plní mozaiku čo je Ukrajina
Dnes je podstatné, ktorá strana nás rada zatiahne do vojny.
Litva bohorovne otvorila veľvyslanectvo Tchajwanu na popud pánička. Čína vrátila loptičku.
vojenský muž
alkohol tester preukázal v krvi čo
Každý kto podporí vstup Ukrajiny do NATO si hneď môže ísť po povolávací rozkaz. Lebo to je vstup do vojny s Ruskom.
Keď už teda nebude NATO rešpektovať vlastné pravidlá.
treba si hovoriť pravdu
ty nadávaš každému čo tvrdé že 1 a 1 je 2, do kremelských potkanov
je to trápne a je to aj proti kódexu diskutéra
Počul si už o slove - argument?
To si nemyslím. Toto presa rozhodol Lengvarský. Dúfam, že to urýchlene zmenia, lebo zatiaľ to matriky ignorujú, lebo je to blbosť.
Všetci muži teoreticky podľa Lengvarského môžu prejsť z mužskej do ženskej basy. Stačí, že vyhlásia.
Hlúposť má vážne následky.
Predpokladám, že vojny USA boli všetky obranné.
V opačnom prípade sú všetci ich obhajovatelia a DOKONCA VYSIELATELIA našich vojakov trestne stíhatelní.
Zmazali mi tu reakciu, takže ešte raz- Hambálek neporušil žiaden zákon ani žiadnu povinnosť.
Trestať ho bez súdu je hanbou každého občana, vlády tohto štátu a tiež hanbou tlače.
Ukrajinci zasa v parlamente odvolali Janukoviča bez potrebného počtu poslancov.
To je taký svet....
Až bude na Ukrajine oveľa väčšia a oveľa lepšie vyzbrojená ukrajinská armáda ako ruská, potom sa to stane.
Tuším kedy to bude.
Včera mi tu zmazali vetu v ktorej som pochválil krásny nový pojem - ZAČISŤOVANIE, ktorý používajú verejne na Ukrajine - aj v TV. Uvidíme ako dlho tu bude teraz.
V Česku si z toho obce urobili kšeft a pozrimeže, každé zverstvo sa musí prijať, aby čím viac ľudí nas*ali.
Pamätajte na to pri voľbách. Tam sa môžte zasmiať vy.
Viem presne v ktorom štáte je obľúbený
No dovol. Ty chceš vari určovať ako sa má kto cítiť?
Vlastne si sám ukázal, že pocity jedinca sú nepodstatné a smerodatná je realita.
Odporúčame