Angažujú sa pre svoje životné záujmy.
Tak to aj oficiálne prezentujú už dlho.
Angažujú sa pre svoje životné záujmy.
Tak to aj oficiálne prezentujú už dlho.
EU si strelila do oboch nôh aby Rusko začalo krívať. Ked Rusko nakoniec krívať nezačne, čo potom. Medzi?
Ked citujem, výtku adresuj autorovi. Citoval som z českého textu, ale hrubý primitiv ako ty nepochopí. Alebo sa ti zdá, že to Stoltenberg nepovedal?
Najproruskejší politik NATO je:
Jens Stoltenberg. Je to asi měsíc, co řekl: „Ukrajina může být přijata do NATO až poté, co porazí Rusko na bojišti.
čo dodať
Aké ospravedlňovanie. Ja hovorím nech všetci pošlú svoje armády domov.
Všetci. A bude pokoj. Bodka.
Keď pôjdeš kradnúť do Tesca a budeš mať 1 rohlík a prstom na teba ukáže niekto s ruksakom rohlíkov, tak asi ukážeš aj ty naňho. Či nie?
USA sú aj v tejto chvíli v mnohých krajinách ako okupanti.
V ktorej krajine sa stane to, že vrah ktorého totožnosť je známa ujde trestu.
Vzbudzuješ protiruskú nenávisť. Rusi nás nenapadnú, kým im nedáme dôvod. Napríklad našich vojakov na Ukrajinu.
Keď sa nepoužíva jeden meter, potom všetko sú len kecy.
Ukrajina by mala ísť do NATO a všetkých vyšupnúť von....kto chce kam pomôžme mu tam!!!
A čo nekričali a neskákali? Mne je jedno či Ukrajinec či Rus. Nie je múdre strkať hlavu medzi dvoch psov. O tom je rozprávka hlúpy Jano - ako odstrašujúci príklad.
Keď sa mi neoteplilo na záhradke, prečo teda článok rieši detské ihriská a chodníky - u nás.
A vieš ty nedouk ako ťažko sa ráta priemer medzi súšou, oceánom, oceánskymi vrstvami a vzdušným obalom Zeme? Ako priemer jablka a hrušky. Akú váhu čomu pridelíš, to ti vyjde.
Oteplenie 0.6 stupňa je pod štatistickým rozptylom meraní - ak vieš o čom píšem. Je to matematicky oteplenie NIČ.
Hlavný skleníkový plyn je vodná para. Na Sahare pre nedostatok pary v noci mrzne. CO2 je aj tam tak isto. Čo s tým urobíme.
Rok si pamätám z osobných dôvodov.
Vidí sa ti, že je tento rok horúci? V roku 1984 fialky odkvitli v polke marca. Dnes kvitnú TERAZ.
Ak je to tak, načo potom idú tie milióny na riešenia rómskej otázky, ktorá vlastne neexistuje a načo je tu splnomocnenec vlády.
Navrhujem zrušiť a jeden meter na občanov. Si za?
Ukáž čo ktorý kraj vlastne urobil s Rómami lepšie. Je to na 5 písmen a začína na h. Kotleba mal priekak že zamestnal niekoho na nejakom nepodstatnom mieste. Jeho nasledovník rovno urobil syna svojim zástupcom.
Je to bezočivosť ako napľuť občanom do ksichtu.
Keby bol Kotleba nacista, tak je v base. Keby hajloval a kričal - na stráž je v base. Keď iní slobodne hajlujú Slava, sú to vraj liberáli.
Protiruská nenávisť slúži len k jednému cieľu. Aby sme ako ovce s nadšením išli na porážku.
Kto neskáče je Moskaľ. Zabi Moskaľa. Presne toto bola propaganda protiruskej nenávisti na majdane. Je to masáž mozgov pre vstup do vojny. Podobne ako tvoj príspevok.
Drísty o zmene klímy sú už trápne. Som už dôchodca a uisťujem každého, že žiadnu zmenu klímy som za svoj život nezaznamenal. Pamätám omnoho teplejšie roky ako sú tieto. Už v máji som sa kúpal v dectve.
Skúste teraz.
V roku 1904 koncom júla vyschlo Labe. To by bol kvikot, keby sa to stalo teraz.
V Nórsku odoberajú deti ako na páse za oveľa menej.
Odporúčame