Áno, to je podstata problému. Niekedy mi dokonca pripadá, že aktérom ani nejde o pomoc Ukrajine, ale iba o to, aby na Slovensko namaľovali terč. Aby bola napadnutá krajina NATO a my sme išli do vojny v prvej línii.
Pár lietadiel či tankov ani zďaleka nie je niečím, čo nahradí tisíce kusov zničenej vojenskej techniky.

