kde
Múdry sa neučí na vlastnej škode...
Pán Zala. O to skôr by sa aj naša vláda mala chovať podobne.
protivojnová aktivistka
citujem .... Členovia zločineckej skupiny z okupovanej Doneckej oblasti, ktorá spolupracovala s ruskými špeciálnymi službami, podľa nej telefonovali bankám a tvrdili, že konajú v mene držiteľov účtov....
A banky urobili čo. Určite poslali peniaze.
Nie je to infantilný spôsob?
Pomáhať vojensky vždy znamenalo byť účastník vojny. Prečo sa čuduješ.
Nevieš - povedz rovno.
Čo bombardovalo NATO v Juhoslávii...
Zabudli sme?
Titul Edelwis Zelenský určite neudelil preto, že sa mu páčia kvety - plesnivce ....
Edelweis nebolo použité preto, že sa Zelenskému páčia plesnivce.
Spravidla sa im nepáči víťaz vo voľbách a urobia puč. Viď celá Južná Amerika a posledne Ukrajina.
Ako sa dá z NATO vystúpiť. Dobre rozumiem, že stačí oznámiť s ročným predstihom? Alebo až o 20 rokov od pristúpenia?
Však ja nechcem po Hegerovi, ani Matovičovi ani Budajovi, aby to robili osobne.
Ja chcem, aby veci fungovali a rozhodovalo sa racionálne ku všeobecnému dobru. Nezdá sa mi, že to je tak. Rozhodnutia sú iracionálne a na všeobecnú škodu.
Prečo si nekompenzovať infláciu. Voliť budem i tak, koho ja chcem. Je to populizmus typu, ktorý mám rád. Populizmus, ktorý nemám rád je sľúbiť a potom nesplniť.
Ty meníš tému. V podstate si mi dal za pravdu. Ešte i dnes sú USA v mnohých konfliktoch a to v krajinách, kde ich nechcú.
Pri hraniciach z ktorej strany a koľko kilometrov.
Keď už sám spomínaš Irak - tak tá istá otázka. Našli už tie ZHN, našli?
Takže odpovedz na jednoduchú otázku napr.:
Je armáda USA v Sýrii práve DNES?
Lož.
Nebyť 1488 by nebol ani súdený nieto odsúdený.
Originál GPV pre americkú armádu sa mal vojsť do 900 kg. Síce sa to tesne nepodarilo, ale dnes sú SUV obludy.
Odporúčame