V Česku je stále ľudová strana. Taká bola aj tá na Slovensku, kým žil kňaz Hlinka. Celkom isto nehajloval a nepoužíval hákový kríž ani symboliku SS.
V Česku je stále ľudová strana. Taká bola aj tá na Slovensku, kým žil kňaz Hlinka. Celkom isto nehajloval a nepoužíval hákový kríž ani symboliku SS.
A ty veríš vojnovej propagande? A považuješ sa za rozumného?
Čo sa Kotleba snažil tvrdiť, že 1488 je len suma, ktorá je náhodná. Bol odsúdený.
Koľko rôznych názvov si Zelenský mohol vybrať. A vybral meno podľa jednotky SS. Teraz sa nám tvrdí bez hanby, že náhoda.
Koľko rôznych pozdravov si Ukrajina mohla vybrať. A čo si vybrala. Náhoda?
Toto je skôr motivácia pre Rusov, aby neprehrali. Týmto nahral Putinovi.
odbočuješ... Situácia v Sev. Korei by bola iná, keby USA nezorganizovali de facto blokádu krajiny podobne ako u Kuby.
Jednoducho z pozície sily.
To len EÚ si strieľa do vlastnej nohy.... Putin ani USA nikdy.
Písali to The Times. Keby to nebola pravda, pokojne môžu žalovať autora. NESTALO SA.
Meníš tému, lebo si v koncoch.
Odkedy poriadala EÚ konferenciu o delení Ruska, Rusov netreba veľmi presviedčať o čo ide. Situácia sa razom vyjasnila.
Aj v tom tvojom aute je mrak vecí, ktoré boli v Číne.
USA ďaleko viac a za kratšie. Z 248 ozbrojených konfliktov medzi rokmi 1945 a 2001, ku ktorým došlo v 153 regiónoch sveta 201 iniciovalo USA. Viď Suja v NR SR.
Moji starí rodičia na dedine žili v hlinenej chalupe. Cesty na Slovensku boli len sypané štrkom. Priemysel skoro nulový.
Komunisti za 40 rokov tu na Slovensku urobili hospodársky zázrak. Vzdelali národ.
Čo také sa udialo za posledných 33 rokov od roku 90. V porovnaní s komunistami nič.
Tým nechcem tvrdiť, že som im fandil. Len som sklamaný s dnešným stavom.
Nie som si celkom istý
že terajší sú čistí
Keď ukazuješ prstom za seba
zvyšné štyri ukazujú na teba
Nezvyknem často básniť
teraz mi však ide niť ....
nepozval tu aspoň armádu USA
Abdikoval a terazky sa ukazuje, že urobil dobrý skutok - urobil chybu, lebo veď nemusel. V parlamente mal podporu.
Každy dobrý skutok si zaslúži jednu po papuli.....
Zelenský zasa sľuboval mier na Donbase....
Jedného krásneho dňa odvolajú Ficovu vládu a on vyhlási voľby o rok či o dva. To si zaslúžia.
Vďaka demokracii bez prívlastkov. Liberálna sa zavádza TERAZ.
Ukrajinská ombudsmanka bola odvolaná, lebo prejavila príliš veľkú fantáziu.....
Pomohli nejak garancie USA Nemecku, keď im vyhodil Biden do luftu plynovody?
Odporúčame