Akciový trh vie absorbovať každú hotovosť a vzrastie tak investičná bublina. Okamžite sa tým zvýši hodnota akcií. Nazdávam sa, že správne by mal byť nárast hodnoty akcií vyššou produkciou, alebo vyššou dividendou.
Toto je rovnaká chyba systému ako pri bitcoine. Cena produktu nemá spojitosť s cennosťou a užitočnosťou protihodnoty.

