On sa neodzbrojil v prospech USA a Ukrajiny... na rozdiel od nás
On sa neodzbrojil v prospech USA a Ukrajiny... na rozdiel od nás
Už hodný čas sa v správach dozvedáme, že 10 je menej ako 1
Pripomenul si mi vtip o policajtovi, čo vysvetľuje 5-7+2=0. Nikto tomu nerozumel, tak vysvetľuje:
V autobuse cestovalo 5 ľudí.
Vystúpilo 7.
No koľko ľudí musí nastúpiť, aby autobus zostal prázdny ....
Potrebovali by zdravý rozum. Nielen Ukrajinci, ale hlavne politici v EÚ.
Takéto hoaxy už roky píšu na konšpiračných weboch....
Čo by sa stalo, keby na protivládnych protestoch v USA Lavrov na mieste rozdával demonštrantom koláčiky a dával im výplatu.
OK?
Ja chcem ferari, jachtu, vili a milióny na účte....
Vstup do NATO je podmienený dobrými vzťahmi so susedmi a aj vnútri krajiny. Okrem toho to musia schváliť všetky krajiny komplet, ktoré tam už sú.
Nič z toho nie je teraz aktuálne.
Alebo možno stačilo len plniť minské dohody ... ale načo riskovať. Radšej neplniť. Bezočivosť sa vypláca.
Byť proti vojne je dnes kolaborácia? .... V Norimberku vešali aj vojnových štváčov
Dnes som čítal výborný bonmot:
.....já nechci vládu a premiéra, za které se nemusí Ukrajina stydět....
Kedysi Sulík hovoril veci, ktoré dávali zmysel. Dnes napľuje do očí smerákom a čuduje sa, že ho nepodporia. Pripomína mi to chovanie USA.
Každý jeden mesiac do septembra pokojne môžu využiť na to, aby sa vôbec nedostali do parlamentu.
Takže stalo sa to, že tam bolo nejaké trestné stíhanie, ktoré mal zastaviť ten úplatok? Alebo to bolo vydieranie a hrubý nátlak.
Poľsko nedelili Rusi. Pozri si mapu pred I. svetovou.
Už si na fronte, keď posielaš iných? V zákope nie je wifi.
Na Japonsko padli až 2 a to USA ani nebolo v úzkych.
Pokojne ich použijú, keď to vynúti situácia. Spoliehať sa na to, že protivník bude ohľaduplný, keď sa k nemu desaťročia chovali ako svine? Sankcie, ponižovanie športovcov, zapieranie nosa medzi očami, dvojitý meter.... atď.
Po II. svetovej vešali aj za to čo teraz robíš. Za podnecovanie vojny.
Ty si dúfam už v zákope na fronte. Si vojnový štváč a šialenec.
Odporúčame