Svojvoľne ako tú osobu neznámeho rodu, čo mala pri sebe marihuanu ....
Svojvoľne ako tú osobu neznámeho rodu, čo mala pri sebe marihuanu ....
Chceme vojnu s Ruskom? Ja veru nie.
Dodávanie zbraní jednej zo strán konfliktu bolo celú históriu vždy považované sa vojnový akt.
Takže ešte raz. Chceme do vojny na strane Ukrajiny? Určite nie.
Aj dnes môžeš urobiť to isté, keď je na dohľad a si tam do pár sekúnd.
Na košickom sídlisku som mal za socíku deti, ale NIKDY so to neurobil a ani NIKTO iný. Za socíku bolo však na ulici a na sídliskách bezpečno oveľa viac ako dnes.
USA ich nedali ani nám. Tuším, že sme ich aj zaplatili.
Keď je to rodinný dom a je na dohľad a vzdialenosť do pár sekúnd .... Keď je to do 10...20 minút, to by bol problém.
Odísť stovky metrov od kočíka je ľahkomyseľnosť. Keby to boli povedzme desiatky metrov, tak by vedeli zasiahnuť v prípade potreby.
Mnohí to nižšie zľahčujú, ale jednoznačne je to vystavenie dieťaťa hrozbe.
Prečo posielaš iných z ich domova a nejdeš sám, alebo si horlivý len keď sa to týka niekoho iného?
Prečo posielaš iných z ich domova a nejdeš sám, alebo si horlivý len keď sa to týka niekoho iného?
Na ruskej strane padlo už takmer 138-tisíc vojakov, tvrdí ukrajinská armáda a na ukrajinskej nedávno písali tuším 7000?
Za chvíľu je po vojne.....
Nekecaj. Kto je to ten západ. Zomierať budeme hlavne my a naše deti.
To, že tam niečo odletí bude Rusom putňa, keď by to tam lietalo aj tak.
Základ civilizovaného sveta je neviesť vojnu. Kto ich vedie najviac?
Daj si do gooooogla:
7 krajin za 5 rokov
Vrah o morálke káže
Hovorí sa aj:
Za dobrotu na žobrotu.
či:
Každý dobrý skutok bude potrestaný
Nezaujíma ma čo sa hovorí.
Strana, ktorá dodáva zbrane bola celú históriu bez výnimky vždy účastník vojny.
Turecko obsadilo pol Cypru. Pomohol niekto?
Však nepríde. To si píš. Bude to presne tak, ako to bolo vždy doteraz.
USA nedaju. Bodka.
Lebo zlý Putin to plánuje? Rusi odtiaľ len tak odišli, lebo nič užitočné pre nich tu NIE JE a okupácia je nákladná.
Nazdávam sa, že celé to naaranžovali USA a na to mi netreba ruskú propagandu, ale postačia podklady analytikov z USA ako je Friedman, Jefry Sachs ... atď. atď. atď. atď., ktoré sú verejne dostupné.
Navyše Banderove sochy stále stoja. Ďakujem.
Je to jednoducho fakt ako 1+1. Je jedno kto má pravdu, ale to my budeme umierať.
Najmenšia myšička ukazuje svaly. Čo sa neodváži urobiť ani USA, dokáže somár na našom čele.
USA nám potom pomôže tak ako teraz Ukrajine. Ďakujem. Neprosím.
Niekto si myslí niečo iné?
Treba si položiť základnú otázku. Chceme do vojny proti Rusku?
Odpoveď je NIE.
Podľa toho sa treba zariadiť.
jediné možné porovnanie je množstvo CO2 na množstvo vyprodukovaného tepla plynom alebo drevom
Alebo to chceš porovnávať s kubíkom dreva?
Odporúčame