Opľuť otca i mať - za potľapkanie po pleci.
Opľuť otca i mať - za potľapkanie po pleci.
Spúšťačom tejto vojny bolo beztrestné šírenie nenávisti. Nenávisť plodí nenávisť. Ty si posadnutý nenávisťou.
Slovania boli predurčení na vyhladenie. To si nepočul asi nikdy .... Výnimkou boli modrookí blonďáci - árijci. Si modrooký blonďák?
Bandera bol v Poľsku odsúdený vrah za vraždu poľského ministra. ...Atentát na polského ministra vnitra Bronisława Pierackého byl ale příliš velkým soustem a varšavský soud ho posílá v roce 1936 na šibenici. Varšava se však bojí nepokojů a nemá dost odvahy rozsudek vykonat. Nachází se klička v podobě amnestie a změny trestu na doživotí. Z brestské pevnosti se dostává 13. září 1939 díky německému útoku.
V neposlednom rade naši predkovia bojovali aj v I. aj v II. WW na východnom fronte....
Počas celej okupácie v Československu zahynulo cca 100 ľudí. Počas WW2 len na Slovensku Nemci vypálili 100 obcí. To už si im dávno odpustil? V Česku pritom vyvraždili Nemci 380 000 vlastencov. Vyčítaš im to?
Ukrajinec Brežnev s ukrajinským UV KSSZ rozhodi o invázii ZSSR pred 55 rokmi do Československa. Dnes sa k Brežnevovi s ukrajinským pasom Ukrajinci nehlásia, že to bol vraj Rus - ibaže po rusky vedel asi ako Biľak po česky.
Demokraticky zvoleného prezidenta - vlastenca, pričom voľby boli za dohľadu medzinárodných pozorovateľov a boli slobodné a demokratické.
Na okamih si predstav, žeby niečo také urobilo Rusko v USA. Zúčastnilo sa na protestoch, platilo a živilo demonštrantov a cvičilo revolucionárov - banditov.
Viď grafy v samotnom článku.
Pozerám ten vývoj cien elektriny a plynu na burze, ale nikde nie je cena záporná a vždy je omnoho vyššia než v minulosti.
plyn 17 prvá .... 71 posledná
elektrina 79 prvá ...174 posledná
Dôležité sú čísla a nie propaganda. Čísla sú desivé.
Ako bývalá hlava štátu nemal nárok na pohreb so štátnymi poctami?
Priateľu, keď niekto hodí molotovov koktail, tak to nie je priestupok.
Keď niekto pripravuje túto muníciu, ktorá za chvíľu bude slúžiť - to tiež nie je priestupok.
Keď niekto dorazí na zemi človeka, ktorý vyskočil z horiacej budovy - ani to nie je priestupok.
Sú to ťažké zločiny - všade na Zemeguli.
Sú výborne zdokumentované. Chápeme?
.... ide o to, že jasne vedeli dopredu a nie o ten čin.
samoupálenie .... no jasné
Koho potrestali za prejavy neonacizmu za 8 rokov. U nás stovky ľudí včítane Kotlebu. A to nikoho nezabili.
Je to presne tak. Začína to demoralizáciou a končí to chaosom, keď úplne základné veci prestanú fungovať a človek stratí aj poslednú istotu - bezpečie nielen na ulici, ale i doma.
To presne je tá paródia na slobodu - dnešný liberalizmus.
Bezmenov naznačil, že východisko je z konečného štádia úplného chaosu - už len sila.
Bola to metóda KGB na zničenie západu, ktoré však už dnes neexistuje. Strela však už bola vypálená a dnes nivočí civilizáciu ako takú. Pripadá mi, že na západe sú sily, ktoré toto zničenie cielene podporujú.
Pán kecá. Treba sa pozrieť na to, kde končia peniaze.
V Rusku nie.
Ako keď čivava brechá na dobermana.... A pozerá aj dozadu či páníček dáva pozor.
Odporúčame