Takže kto manipuluje
Ešte jeden detail. Ukrajinci to bez našich vojakov krajín NATO nikdy nedokážu.
Koľko mŕtvych spomedzi nás hodláš obetovať pre to. Koľko svojich detí.
Ešte dodám, že vysoké ceny energií je skutočne vina vlády a vina EÚ, ktoré riadia tak ako Pat a Mat.
Uznať by sa dala snaha odpustiť nezmyselné platby za emisné povolenky. V žiadnom prípade nie požadovať dotácie či už z EU, alebo z rozpočtu štátu.a to v miliónoch či miliardách.
V tom prípade je to len kvikot a vydieranie.
Je to možné? Takže keď od Rusov nechceme kúpiť - oni manipulujú. Ale keď od USA či z Nórska za 5x drahšie, taj je to ok?
My sme zúfalo pýtal a Putin povedal : Nedám?
Nebolo to naopak? EÚ vedú potom komplet Putinovi agenti? Iné vysvetlenie ma síce napadá, ale keď napíšem čo si myslím, tak to zmažú.
Dánsko zaočkovanosť 80 percent a najmenej 10x toľko testov ako u nás ....
Ako to robí celý čas naj demokracia na Zemeguli? Vyberá si hlavne pastierov kôz....
Zabraté Poľsko i Slovensko i východné Nemecko i Maďarsko i Rumunsko i Bulharsko už mal ... a predstav si ako prejav dobrej vôle len tak odišiel. Čo dostal na oplátku? Rozšírenie NATO a sankcie.
Čakal spoluprácu a férové jednanie. Lenže férové jednanie je podľa Západu slabosť, hovorenie pravdy je nerozumnosť, dodržiavanie dohôd detinskosť.
Toto nie je schvaľovanie vojny - to je výčitka hlupákom, ktorí za potľapkanie po pleci či ponúknuté osobné výhody vsadili na konfrontáciu s Ruskom - hlavne UKRAJINCI. Veľa nechýba a aj my sa tam zapojíme a aj ty.
Naši predkovia boli 2 - krát na východnom fronte - a určite sa im tiež nechcelo.
Šokujúca je hlavne podlá ruská propaganda. Vždy keď vidím video, kde strieľajú civilov, alebo mlátia nahú ženu, alebo týrajú a strieľajú zajatcov, zakaždým sú to Ukrajinci. Nemáš link na nejaké video kde to robia Rusi?
Či tá história nie je len zbierka ohováraní a lží.
Také čarodejnice upaľovali dávno pred kresťanstvom. Až RKC nakoniec toto ZRUŠILA a zakázala.
Všetko, čo sa pripisuje kresťanstvu nakoniec má s ním asi toľko spoločného ako taká vojna v Iraku, ktorú vraj vedú kresťania proti moslimom. V skutočnosti libtardi bojujúci proti Bohu.
Každý by sa mal hanbiť v prvom rade za seba. Hanbiť sa za iných či za kresťanstvo je dnes také módne. Takéto prejavy akoby nás činili lepšími. V skutočnosti je to len sebapovyšovanie.
Bez kresťanstva by neexistovala dnešná civilizácia, lebo by jej chýbali základné kamene a korene. Rebríček kresťanských hodnôt by neexistoval. Hodnôt vychádzajúcich z lásky. Žiadne ľudské práva. Žiadny zákaz otroctva.
Ten kňaz bol v depresii zo svojej staroby. Celý život máme nie na to, aby sme iných prevychovali a zdokonaľovali
ALE iba jedného - SEBA.
Na odľahčenie:
Jedzte ovocie a zeleninu - nepríde k vám doktor.
Jedzte cibuľu a cesnak - nepríde k vám nikto.
Však je toľko doktorov a atómových fyzikov zo Sýrie či Afriky. Majú aj lepší pôvod. Budú v USA protežovaní.
Skvelý článok. Bez slobody slova niet demokracie. Už sa cítim viac stiesnene ako za komunistov.
zatiaľ Rusi.... a koho myslíš ty
Vláda nás vťahuje do vojny a nevadia jej ani štátne oslavy Banderu a ďalších nacistov na Ukrajine. Predstavte si štátne oslavy Tisa. Nepredstaviteľné, že?
Vedia aj mená padlých Ukrajincov? To by malo byť ľahké. Typujem asi vieš čo....
Ešte jeden znak autor zabudol. Čítal som dávnejšie taký citát:
Som presvedčený a kľudný, že moja RKC je pravá. Na pravú cirkev predsa najviac pľujú a ohovárajú.
Keby RKC vysvecovala kňažky, či sobášila homosexuálov...
a irackí vojaci vyhadzovali deti z inkubátorov
Videl som videá, kde sa Rusi vzdali.
Točili to sami Ukrajinci.
Nemusím písať.... viete dobre čo tam bolo.
Odporúčame