Armáda bez velenia je určená IBA na jatky. Furt lepšie je zlé ako žiadne.
Armáda bez velenia je určená IBA na jatky. Furt lepšie je zlé ako žiadne.
Putin a Biden.
Nájdite 10 rozdielov ...
Treba si položiť pár správnych otázok a úprimne na ne odpovedať.
V prvom rade. Existuje vôbec niečo, čo by ste boli ochotní urobiť, aby sa nákaza nešírila?
Nazdávam sa, že drvivá väčšina NECHCE ROBIŤ pre to NIČ a poniektorí sú schopní aj zúrivo napádať tých, čo niečo dodržujú.
Máme len jedno šťastie. Že u nás zomrelo "len" 15000 ľudí na kovid a že teraz je takmer kľud.
Cieľom Nemcov bolo vyhladenie slovanskej rasy, či to ťa v škole neučili?
Je tu jedno európske riešenie pre tento typ konfliktov. Uplatnilo sa v Kosove.
Rusi zásadne podľa médií útočia len na školy, škôlky, jasle, divadlá, nemocnice a teraz požiarne zbrojnice.
Je jasné, že pri takej taktike musia prehrať, lebo ukrajinská armáda má voľné ruky. Len nechápem, na čo čaká....
Vtáka poznáš po perí a Brežneva po reči
Je zaujímavé, ako ľahko niekto zaprie aj vlastnú matku
Pri takomto uvažovaní sa môže stať, že padne milión Ukrajincov, aj milión Slovákov a Rusi neustúpia ani tak.
Alebo nesúhlasíš?
Treba používať to medzi ušami....
Takže keď slovenská armáda bude strieľať na civilistov v nejakom hoteli a teba trafia .... budú to tie Božie mlyny.
Ostreľovanie Donbasu je podľa rusobijcov hoax ...
Čím skôr sa treba zasadiť o mier a nepredhadzovať nám tu hrdinstvo. Zničená krajina a mŕtvi blízki sú na konci....
Keď nastúpite na vlak do Bratislavy, tak tam raz dôjde. Dnešok a včerajšok je predohra. Hlúposť má následky.
Ukrajinec Brežnev s ukrajinským UV KSSZ to spískali. Dnes sa k nemu nehlásia a pritom nevedel ani priadne rusky. Rozprával ukrajinským dialektom.
Zrejme preto, že už vtedy predvídal dnešné udalosti.
Keď si dáte plastové okná a dvere a zatesníte, myslite na to, že kyslík v dome sa minie. Nie je rozhodujúce, že komín bol čistý. Treba vždy preveriť či existuje aj nejaký prívod vzduchu, nielen odvod komínom.
40 rokov trval komunizmus
40 rokov budú tieto deti platiť odvody do SP - cca tretinu z daňového základu
Kto ho zavraždil.... Len sa pýtam, lebo som nevidel.
Téma na rozjímanie:
Na britských ostrovech zahynulo 8938 civilistů (z toho na oběti V-1 jich připadlo 6184 a na oběti V-2 zbylých 2754
Počet obetí bombardovania Drážďan:
Presný počet obetí bombardovania Drážďan nebol nikdy presne stanovený. Podľa expertov sa táto bilancia blíži k číslu 25.000; zničená bola plocha s rozlohou 12 štvorcových kilometrov.
To je zaujímavé. Jediné mesto v Nemecku viac obetí ako V1 a V2 počas celej vojny.
Kým nedáme čísla, tak porovnávanie sú len kecy.
Odporúčame