A čo, ty si vari na fronte? Keď si taký bojachtivý. Nás by si poslal hneď.
A čo, ty si vari na fronte? Keď si taký bojachtivý. Nás by si poslal hneď.
Rusi neodídu. Takže budeme robiť čo. Bojovať tiež? Kým nebude ani u nás kameň na kameni?
Dávno sa dalo s Ruskom dohodnúť, ale NEBOL záujem a ROKY si z Ruska robili srandu a nedodržovali ani sľuby ani zmluvy.
Čo platí slovo EÚ, keď vyjednala dohodu s Janukovičom. NEPLATILA ANI DEŇ.
Slovo EU teda znamená hovno.
Nenájdu. Aj USA dováža z Ruska. Nebudú mať ani pre seba a nedajú, keď budú mať málo. Okrem toho s cudzím palivom reálne hrozí havária.
Během 78 dní trvajícího bombardováníSrbska byla těžce poškozena infrastruktura, mosty, průmyslové objekty, elektrárny a telekomunikační zařízení. Náletem ze dne 24. dubna bylo zničeno rovněž ústředí a vysílač srbské státní televize.[2] V některých případech došlo také k útokům proti ryze nevojenským cílům (kolona uprchlíků, osobní vlak, autobus, několik soukromých objektů, čínské velvyslanectví, nemocnice v Bělehradě atd.).
Akí proruskí diskutéri. Tí čo si želajú ukončenie vojny? Tí čo nechcú na front? Tí čo nechcú mať domovy v ruinách?
Včera bola správa, že výzvy k mieru sú považované za proruskú propagandu.
Tí čo to robia sú vraj !!!! PROTIVOJNOVÍ ŠTVÁČI !!!! . Neuveriteľné.
Orwell v priamom prenose.
Teraz nám všetkým vysvetli, ako to bolo, keď robili svoje vojničky USA. Môžeš začať Srbskom, pokračovať Irakom ....
Keď nebudú stáť stožiare VN, budú elekrtinu voziť v kufroch?
Elektrina sa NEDÁ poslať vo vojne na Ukrajinu.
Nech Ukrajonci hynú, aby bolo menej Buriatov? To sa to kecá z bezpečia.
Jasné. USA nebombardovali. To Srbi sa sami - aby ukázali na USA.
USA dováža jadrové palivo z Ruska. Aj my. Čo bude keď dôjde. Čo pošleme na Ukrajinu. USA nebude mať ani pre seba.
Ale výzvy na mier sú pomaly trestné.
Američania bombardovali Srbsko vlastne za čo. Veď robilo len to, čo Kyjev a Kyjev vlastne 8 rokov. V Kosove to bol tuším len Račak s pár mŕtvymi, ktorí boli možno len importpovaní bojovníci z islamského sveta.
Toto je mŕtvym Ukrajincom a ich rodinám na hovno.
Všade sa nájdu chudáci, čo nemajú peniaze ani na kúrenie. Každý rok v UK zamrznú v zime penzisti.
V každom prípade za socíku sme nemali problém so základom. Bývanie, strava, elementárne bezpečie vonku na ulici.
Ten základ prestal byť samozrejmosťou.
Objektívne zhodnotené - celkom dobre reagovala. Okrem toho sa nebojí okúpať v bystrine. Ja by som do tej vody nešiel....
Rusom dochádza munícia celý čas.
Bodka.
Koľko zbraní tam ZSSR nechalo. Myslím, že nič.
.... 200 obrnených vozidiel rôzneho druhu, 100 tankov, 50 delostreleckých systémov, 40 nákladných automobilov a servisných vozidiel, 20 veliteľských vozidiel či 3 protiletecké systémy....
Aký zmysel potom má skladať sa na JEDEN tank či dodať JEDEN S300
Keď USA zaútočili raketami na Sýriu.... koľko to stálo. Len sa pýtam, lebo neviem koľko.....
Je to smutné, ale nikto ten alkohol do neho nasilu nelial. Nemocnice nemajú dosť lôžok ani lekárov na to, aby tam každý napitý vyležal opicu pod lekárskym dozorom.
Jedno šťastie, že to nebol Róm, lebo by sme tu mali hnutie RLM.
Odporúčame