...novinárky Duginovej? aha.... Rusi a s nesprávnym názorom sa nepočítajú
...novinárky Duginovej? aha.... Rusi a s nesprávnym názorom sa nepočítajú
Prešli roky a zasa som šiel do Viedne a cítil som sa ako v Iraku.....
A potom sa otvorili hranice, išiel som do Viedne a chlieb ma tam vyšiel na 30 Kčs. Zdalo sa mi to veľa.
Nie tak celkom presne.
Pod terorizmom sa zvyčajne myslí to, že cieľom sú náhodné osoby.
Toto bola štátom organizovaná vražda civilnej osoby - novinárky, ktorá len mala nesprávne a hlúpe názory.
Za schvaľovanie terorizmu je na Slovensku aj v Česku basa. Jeden čech už aj za to sedí a to dal len rečnícku otázku. Otázke chcel dať dôraz, tak ešte pridal aj výkričník. To bol ten povestný posledný klinec....
Už dávno boli fotky ukrajinskej atentátničky Vovkovej aj s jej autom .... na konšpiračných weboch.
Áno, je tam aj mnoho lží a hlúpostí. A kde nie. Sú tam však aj veci ktoré NIKDE nezaznejú, alebo až po rokoch.
Všimnite si to ticho o plynovodoch NS1 a NS2. Teraz si predstavte, keby to naozaj urobili Rusi.... to by bol ryk.
Ako nám oni prišli pomôcť. Napadol nás niekto?
Za komunistov sa chlieb nepiekol doma, stál 5-6 Kčs, bolo ho mraky a bolo teplo. Neboli ani regulátory na radiátoroch....
Začal si urážkou takže si sa sám zaradil kam patríš. To je všetko.
Buďme realisti. Nie je možné vyhrať nad Ruskom a súčasne tú výhru prežiť. Čím skôr je treba rokovať. Zelenský to dekrétom zakázal.
Naši politici podporou tohto šialenstva nás vystavujú reálnemu nebezpečiu úplného vyhladenia. Ešte sa pritom bijú v prsia, že je to vraj naša povinnosť.
Je to však len korunovaná hlúposť.
Skutočne je pre nás - teda konkrétne nás - lepšie, že sme teraz v NATO? Nech mi to niekto vysvetlí.
Ja to vnímam ako nesmiernu hrozbu.
Akože, veď je to človek z ľudu. Zarobil tie milióny hraním na klavír?
veď ich už nekupujeme od Putina, ale od našich priateľov
Ako v Sýrii. Kto vyhrá. USA či Asad? A v Iraku? Nevidel som nikde anketu.
Na Západe sú v tomto ďaleko ďaleko pred nami. Žiaľ všetok ten hnoj a hovná sa postupne zavádza aj tu. Keď rodič pípne, zoberú mu deti.
Ja áno. Už od zajtra. Kde môžem nastúpiť.
Asi si robíš srandu. No chudáci.
Banderove sochy stále stoja. SS Galícia sa stále oslavuje, Pomáhať krajine, kde toto trpia nie je naša povinnosť..... teda kým je u nás SNP štátny sviatok a Tisov režim zločinný.
Koľko rokov bude treba na to, aby z baní niečo vyšlo zasa von.
Aj za socíku vraveli, že BUDE lepšie. Po 90-tom sme si zasa každý rok mali utiahnuť opasky, že bude lepšie. Teraz sme vraj povinní ísť Ukrajine na pomoc, že bude lepšie.
Odporúčame