Polícia by mala hlavne riešiť tých čo tu šíria nenávisť voči komukoľvek. Včítane proti Rusom či proruským švábom, kým ich tiež niekto nezačne strieľať.
Polícia by mala hlavne riešiť tých čo tu šíria nenávisť voči komukoľvek. Včítane proti Rusom či proruským švábom, kým ich tiež niekto nezačne strieľať.
Vrah súhlasil s vraždou Duginovej dcéry a NIKTO podobnú aktivitu oficiálne neodsudzoval. To mi pripomína staré:
- keď prišli po komunistov - neprotestoval som, nebol som komunista
- keď prišli po odborárov - neprotestoval som, nebol som odborár
- keď prišli po židov - neprotestoval som, nebol som žid
....potom prišli pre mňa
Dnes sa aj TU toleruje opľúvanie tzv. proruských švábov - tých, ktorí sú protivojnoví štváči.
Čo keď si niekto zapoľuje na nich.... bude to v poriadku? Zďaleka najviac sa tu - zatiaľ slovne - útočí práve na nich.
Keby bolo na výber medzi stovkami obetí denne na fronte, utrpením v tyle a referendom..... tak potom sa opýtaj. Možno by si bol aj za referendum.
Včera som dal link voľne prístupného youtube videa na Jurija Bezmenova na tému subverzia, kde ako bývalý agent KGB a prebehlík svedčí o fakte, že LGBTI ideológia bola ich dielo a slúžilo na rozvrat USA a západného sveta.
Zmazali mi ho. Kto chce, ľahko si ho nájde i tak. Odporúčam. Veľmi husté a poučné.
PS. Potom mal autonehodu,... ako mnohí podobní
Bol tu aspoň jeden diskutér, ktorý tento čin neodúdil? Tak netrep voloviny.
Jeden za všetkých ..... a všetci za seba.
Deformácia nevadila, keď išlo o dotácie našim poľnohospodárom. To je zaujímavé.
Ten mladý vrah tlieskal aj vražde Duginovej dcéry a nenávidel Putina, presne tak ako niektorí politici napr. ministerka Černochová v ČR.
Len aby ste boli v obraze, aký typ človeka to bol a kto všetko ho ovplyvňoval.
Kde sa vzala LGBTI ideológia:
https://www.youtube.com/watch?v=wg7Qqi1sDnQ
Netreba viac vysvetľovať
Nikoho.... nikoho ....aha len Srbsko.... aha ešte Afghanistan.... aha .... ešte Irak .... aha Lýbiu.... aha Sýriu
Myslel som si. Len šíriš nenávisť.
Daj čísla.
Napr.:Počet vojen za posledných 50 rokov, počet obetí v nich.... a porovnaj napríklad s NAJ demokraciou.
Šíriš nenávisť. Zadarmo?
Počítam, že USA musí byť porazené, keď niekde začne vojnu....
Potom sa nedá nesúhlasiť.
Že nie? Tak nič,
Však skús u nás robiť to čo robia Ukrajinci a čo nosia Ukrajinci. Nezdržíš sa smiechu....
Bolo by skutočne zaujímavé porovnať to s počtom ľudí, ktorí sa živia cez politické mimovládky.
Jasné a Soroš neexistuje. Ani väčšina z europoslancov s ním nie je nijako spojená.
Bol to mladý sociopat s ďalšími diagnózami. Patril na psychiatriu.
Jeho konanie nemalo v sebe nič empatické ani racionálne.
Jasné. Hodál chcel tiež nevoličov Čaputovej to .... ako to kulantne povedať.
Veď vieš.
Vieš čo to je podnikanie? Podnikateľ nemôže dávať zadarmo. Jedine, žeby sa peniaze aj tovar kotili.
Prinesieme tú veľkú obeť a obetujeme ťa - najlepšieho z nás .... choď.
Odporúčame