Kedysi pred 20 rokmi som chodil na SME. Mazali mi príspevky, keď som kritizoval vojničky USA. Ľudia si na vojničky USA privykli. Ako by to bolo normálne. Kaddáfi skončil s bodákom v análnom otvore a Hilary - prišli sme, videli sme.... zomrel. To bolo srandovné ... či?
V nedávnej analýze Vladimíra Palka stálo, že USA sa Ruska vôbec neobávajú, ale že strach Ruska z NATO je skutočný.


