V tejto chvíli už bolo na spadnutie spojazdnenie NS2, lebo sa to stalo životne nutným pre Nemecko a samozrejme osoh pre Rusko.
A tu zrazu Bum.
V tejto chvíli už bolo na spadnutie spojazdnenie NS2, lebo sa to stalo životne nutným pre Nemecko a samozrejme osoh pre Rusko.
A tu zrazu Bum.
Chceli spustiť NS2 a preto ho vyhodili do luftu? Si normálny?
1+1=2
1. Kto utrpel škodu: Nemecko, EÚ a Rusko
2. Kto z toho ťaží: USA,Ukrajina
Z toho vyplýva čo? No predsa že Rusi..... Také logické.
Tak by to malo byť.... áno.... Keby to tak bolo aj TERAZ, prečo máme niekoľkonásobné ceny?
Nemci POTREBUJÚ ten plyn. Celkom isto so sabotážou nič nemajú.
nie? Celý čas nahráva. Nie je to dnes žiadny problém.
Diskutujem a tu a tam mrknem, čo chcú, aby bola spoločenská norma pravdy.
Napr. Pravda v 50-tych rokoch bola: NÁROD ŽIADA HUSÁKA OBESIŤ
že sa niekto čuduje
Už dávno so zaregistroval názor, že načo čítať mainstream, keď vopred vieme, čo budú písať .... škoda času.
Poviem to takto. Ani choleru som ešte nemal ... a nechcem ju dostať.
toto ma neuteší ... teba áno?
Psychopat si ty, keď si želáš, aby sme zdechli, len aby Putin nevyhral ...
Od koho bolo odčlenené .... kam bude pričlenené rozhodnú sami, ak budú chcieť.
To nepíšem preto, že s tým súhlasím, ale preto, že toto bolo európske riešenie.
Použil zdravý rozum. To je v EÚ ojedinelý úkaz.
Ľudia, neverte tomu, že prepojenie sietí vyžaduje predaj elektriny cez burzu. Je to blud. Na burze by bolo tak isto možné ponúkať len prebytky.... keď už.
To že kupujeme elektrinu 5x drahšie než sme ju predali je pre niekoho skvelý biznys plán. Ten niekto bol informovaný skutočne dobre. Nemusel ani elektráreň postaviť ani ľudí platiť, ani surovinu kupovať, ani povolenky kupovať.
JE TO MOŽNÉ? VITAJTE V KOCÚRKOVE EÚ.
Rusom stačí zatvoriť kohút. Je tu iná krajina, ktorá má hlavne z toho osoh...
Ale aj z MH17 mala iná krajina osoh. V Absurdistane čakať zdravý rozum je zbytočné.
Koľko obetí ešte bude treba na to, aby sa rusky hovoriaci východ dnešnej Ukrajiny dostal pod Kyjev. Milión? Akú cenu chcete zaplatiť. A čo potom. Vyhladíte ruskú menšinu? Vyženiete? Lebo sú kolaboranti?
To sú európske hodnoty? A čo Kosovo.
Keď je Babiš mladší zdravý, z čoho teda žije - okrem opľúvania otca.
Dalo sa k vojne postaviť ako Maďarsko.
Odovzdalo by napríklad také USA zo solidarity celú svoju PVOS s tým, že jej územie budú chrániť cudzie armády? Je to nenormálne.
Odporúčame