Aj keby kameň na kameni z nás nezostal .... či?
Aj keby kameň na kameni z nás nezostal .... či?
Nepozriem. Keď sa EÚ rýchlo nespamätá, už za chvíľu v západných krajinách populáciu prečíslia moslimovia a problém sa vyrieši úplne sám. Populárna pesnička: ... poďme spolu lietať.... sa dočká realizácie.
Racionálny stav sa zákonite nastolí sám. Vždy. Len či tu budeme my.
Si proti zdravému rozumu? Len zato že aj Adolf to tvrdil. Adolf tvrdil aj to, že 1+1=2.
Oddávna platí:
Zlodej kričí - Chyťte zlodeja.
Čo je fašizmus? !!! Beztrestné !!! osočovanie, šikanovanie, zastrašovanie, vyhadzovanie z práce, väznenie či vraždenie politických odporcov, menšín .... Židov, Rusov, Slovanov, Poliakov, Čechov.... áno - tí všetci už čelili fašizmu od rôznych zoskupení indivíduí, ktorí sa považovali za nadradených.
No .... tých 20 rokov som nedal až tak vedľa. Že?
Viac foriem znamená presne to isté ako menej medzi mužmi a ženami.
Ešte treba započítať straty pri nabití batérie a straty pri vybití. Tipnem si 20 percent a v zime ešte podstatne viac.
Z 1 kWh je 800 Wh .... alebo v zime 500?
Opravím sa. O RP som počul. O manželstvách pred 20 rokmi nie. Máš link?
Máš ty nejaký príklad na Zemeguli za posledných 150 rokov, kde sú všetky drogy úplne legálne? Teda nie iba v nejakom podniku, kde vrámci konzumácie dostaneš marišku?
Cieľ - zničenie rodiny.
1. krok - boj proti manželstvu priamo - že načo papier
2. krok - degradácia manželstva tým - že ten istý status sa priradí homosexuálom, ktorí naopak ten papier veľmi chcú
Ďalší efekt je, že manželstvo znamená aj povinné vzdávanie úcty.
.....Hnutie LGBTI dosiahlo v legislatíve všetko, čo sa dá a napriek tomu stále útočí na tých, ktorí majú iný názor....
Ešte nedosiahlo všetko. Tak ako dnešok by vyzeral pred 20-timi rokmi neuveriteľne, neuveriteľne znie aj konečný cieľ. Legalizácia pedofílie.
Bude sa to volať PRÁVO DETÍ NA SEXUÁLNY ŽIVOT
Mentálne osvetlenie - minulosť je predohra
Právo na potrat, je právo na vraždu .... vlastného potomka. Tuším v Belgicku majú povinnosť príbuzní pomôcť lekárom pridržať rodiča, ak sa v jasnej chvíľke vzpiera smrtiacej injekcii ....
Takto pokrok nevyzerá.
V skutočnosti sú pľúcami Zeme oceány.
V neposlednom rade - predstavte si kamióny na baterky, traktory na baterky, kombajny na baterky, armádu na baterky .... Osobné autá neriešia situáciu.
Je taký štát na Zemeguli, kde keď chcú vypnúť prúd, vyhodia do vzduch stožiare VVN. Netreba vedieť viac.
Budem voliť jedine toho, čo zíde z cesty konfrontácie s Ruskom. Súčasná vláda nás ženie do vojny. Stávame sa stranou konfliktu.
Nech Boh chráni ministra poslať na Ukrajinu našich vojakov. Nie je to naša vojna. Nemáme žiadny záväzok voči Ukrajine. Jej podpora je v rozpore so záujmami Slovenska. Vystavuje nás to smrteľnému nebezpečenstvu.
Navyše Banderove sochy stále STOJA. Netreba viac vedieť.
Odporúčame