....Dovedna takto Envirofond zarobil viac ako miliardu EUR, z ktorej drvivú väčšinu nevyužil ani na jeden zo spomenutých cieľov. Navyše pri súčasnej vysokej cene povolenky bude Envirofond aj v najbližších rokoch inkasovať stovky miliónov eur ročne, vysvetľujú hlinikárne....
Takže chcú milióny nie od štátu, ale od envirofondu. Len to na rovinu nepovedal.

