Neviem prečo by sme mali mať na Rusov prísnejší meter než na ostatných. Skôr tne tie krajiny, čo sa pasujú za etalón demokracie by mali byť merané prísnejším metrom. Vojny v Iraku, Lýbii a tie ostatné sú čo. Cudzinecká légia je práve na špeciálnej operácii v Jemene. Kontraktori USA sú práve v Iraku a Sýrii. Nechce sa mi to ani sledovať ale nebudem ďaleko od pravdy, keď skutočnosť je 10x horšia. Kde sú a kde boli tí čo tak kritizujú Rusko. Tým vôbec netvrdím, že niet začo. Len som presvedčený, že tento spôsob politiky sa stal za posledné desaťročia evidentne normou.
Je to ako rytiersky turnaj, lenže bez pravidiel. Keď súper používa meč a kopiju, nemôžem sa príliš čudovať keď druhý súper nebude bojovať príborovým nožíkom. Svet zdivel.
Lži môžu rozpútať vojny, pravda môže zastaviť armády - Otto von Bismarck
Preto je treba hľadať a hlásať pravdu.

