Ukrajinci nemôžu prehrať, lebo stratí kredit USA. Rusi nemôžu prehrať, lebo na nich skočia supy.
Takže hrozí vojna do posledného Ukrajinca.
Ukrajinci nemôžu prehrať, lebo stratí kredit USA. Rusi nemôžu prehrať, lebo na nich skočia supy.
Takže hrozí vojna do posledného Ukrajinca.
Arogantný frajer, ale ... keby nebol známy a zrejme bohatý, asi by sa to neriešilo.
Existuje spoľahlivá metóda ako odhaliť lož a luhára. Nie je matematicky možné aby sa lži pri určitom počte vzájomne nevylučovali.
Príklad: 1. Rusko je hrozba pre EÚ a pre svet. 2. Rusko je zaostalá krajina, ktorá nevie poraziť ani Ukrajinu a vojnu prehrá.
Nuž a luhárovi už nikdy neveriť je jediný racionálny postoj.
Giordano Bruno - bol o.i. vrah. Zabil svojho predstaveného dominikánskeho rádu a bol zodpovedný za smrť desiatok katolíckych kňazov, ktorých udával v protestantskom Anglicku.
Kopernikova teória nebol dôvod jeho upálenia.
Každý, kto zabíja deti a civilov je zločinec - nielen Rus. O Krematorsku a železničnej stanici bolo zrazu nejak ticho, keď sa ukázalo z trosiek rakety točka U, že to neboli Rusi.
Nie len na Rusoch, ale na nikom kto toto robí .... či? Alebo Ukrajinci môžu? Videl so podobné.
Žeby presne podľa manuálu EU, ako sa to stalo v Kosove?
Jasné. Zabíjať vojnových štváčov a propagandistov je OK?
Hneď mi napadol mrak vojnových štváčov a propagandistov....
link?
žeby toto ?:
Lži môžu rozpútať vojnu, pravda môže zastaviť armády. Otto von Bismarck.
Spomeňte si, či sa niekedy v histórii stalo, žeby moci vadili lži. Zakazovala sa vždy pravda.
Expert nám tu vlastne tvrdí, že vojna začala preto, lebo západ nebol voči Rusku dostatočne tvrdý. To je úplne typické pre západ. Keď niečo zlyhá, tak povie, že to bola chyba, ale že toho bolo treba ešte viac.
Takže keď sa pohádate zo susedom, tak je to určite preto, že ste mu slabo osrali plot....
Ako sa dalo vojne predísť? Možno by pomohlo neeskalovať situáciu.
https://dennikstandard.sk/221971/ako-strasit…
Z uvedeného vyplýva, že Rusko bralo hrozbu zo strany NATO za skutočnú.
Pri vojakoch sa to dá ospravedlniť, ale nie pri civiloch.
Až raz bude kvikot, keď vyletí niekde do luftu nejaký západom dosadený pohlavár, spomeňte si ako ste mľaskali, keď vyletel Rus.
Ako by to vzali súperi, keby sa jeden očkovať nemusel.
Kazaši by to mali viesť cez zemské jadro .....
Ako sa to dobre číta, že nielen u nás sa robia hlúpe rozhodnutia. Žiaľ u nás s vážnejšími následkami.
však normálny človek nemá problém potrestať vraha aj keď je to Rus
Problém je, že NIKOHO za 8 rokov za to NEPOTRESTALI
Odporúčame