Koľko rokov bude treba na to aby preletel aspoň raz nad každým miestom na Ukrajine. Nazdávam sa, že dovtedy bude po vojne.
Koľko rokov bude treba na to aby preletel aspoň raz nad každým miestom na Ukrajine. Nazdávam sa, že dovtedy bude po vojne.
Veď ten satelit preletí ponad povrch len občas a aj to nie tam, kde to práve potrebujete. To by museli mať tisíce satelitov, aby aspoň trocha pokryli potreby.
Aký obnoviteľný zdroj dodá energiu v Januári, keď nefúka.
Ktorý obnoviteľný zdroj máš na mysli. Solár panely na ornej pôde?
Slovalco si malo postaviť vlastnú JE. Veď odber na to má.
Aziati majô vyššie IQ ako Európania a TY si evidentne rasista.
Prečo sa to stalo? Lebo sa politici starali o voloviny ako LBTIQRSTEzvczvzcvzv, BLM, Soroš odbory na VŠ atď.
Z toho nevyžijeme, skôr budeme nosom orať.
Pre čínsky trh sú ľahkou korisťou?
Kto na tom prerobí. Nie EÚ?
... elektromobily boli vždy konštruované najmä do mesta... a čo potom tie plány EÚ zbaviť sa osobných áut so spaľovacím motorom
Nedá sa to, pokiaľ bude nabíjanie trvať omnoho dlhšie ako tankovanie. Napríklad keď trvá cca 30x toľko, treba aj 30x toľko stojanov.
Libtard vôbec nepotrebuje plyn. Má radiátor predsa ....
Bandera ... pronesl při závěrečné řeči lvovského procesu: „OUN si cení hodnoty lidského života. Velmi si jí cení, ale naše myšlenka je v našem chápání tak velká, že je třeba přinést nikoliv jednotky, ne stovky, ale miliony obětí, abychom ji nakonec mohli uskutečnit.“
Uveril by som ti, keby si to tvrdil ako vojak v prvej línii. Pri takom postoji sa toho možno aj dočkáš.
Zelenský sa neobetuje sám ako Gándí. To je ten rozdiel. Prečítaj si analýzu od Palka:
https://dennikstandard.sk/221971/ako-strasit…
Nuž a nakoniec. Prečo by sme sa mali dívať na túto vojnu inak, ako na všetky ostatné vojny v poslednom čase. Žiadna hystéria sa nekonala.
O.i. dnes je na svete cca 20 miliónov otrokov.
... ja s tebou predsa súhlasím.
To je zaujímavé, že všetky ostatné vojny za posledné roky boli dobrodením pre svet.
Iracionálne hodnotenie reality znemožňuje racionálne riešenia. Výsledkom konania hlupákov sú hroby .... Hystéria nezastavila nikdy cudziu armádu.
Vzhľadom na Murphyho zákon, že veci sa uberajú od zlých k horším, po Putinovi príde určite HORŠÍ. Ešte aj Navaľný je horší nacionalista ako Putin.
Toto presne je prístup, ktorý nič nevyrieši, iba rozdúchava vojnu. Je naivné si myslieť, že nadávky a pľuvance majú argumentačnú hodnotu. Diskvalifikujú a dehonestujú autora a znemožňujú riešenia.
V podstate nič iné ani nemusí robiť vojnový štváč.
Takže boj do posledného Ukrajinca? Síce odvážne ale do neba volajúco hlúpe. Presadzujú to IBA tí, čo sú v bezpečí.
Žiadne princípy nestoja nad ľudskými životmi. Hlavne nie LGBTI, BLM....
Treba si položiť zásadnú otázku a úprimne na ňu odpovedať. Sú Ukrajinci skutočne schopní a ochotní v najbližších 10 rokoch vybojovať rusky hovoriacu časť Ukrajiny?
Ak je odpoveď nie, potom sa treba okamžite dohodnúť. Európske riešenie už tu bolo - Kosovo. Neschvaľoval som ho, ale iba nechápem, prečo teraz iný meter.
Kissinger tvrdí, že na to máme 2 mesiace, alebo sa zapojí do vojny aj NATO. Chce sa vám na front umierať a vidieť svoje zborené domy?
Odporúčame