teda klamal
Nemusel, mohol povedať - bez komentára
teda klamal
Nemusel, mohol povedať - bez komentára
Len sa netvár, že USA nerobí to isté. Keď telefonuješ, tak si dávaj pozor na slová ako bomba.... Keby si bol na blízkom východe, tak by ti hrozila smrť ... dronom podľa pozície telefónu na základe automatickej počítačovej analýzy hovorov. To sa dialo už za Busha. Dnes je o tom ticho a Snowden je v base.
Vieš čo by bola pre Slovákov a Slovensko najväčšia katastrofa? Keby boli integrálnou súčasťou Ukrajiny a prevychovávali nás banderovské bandy tak ako Rusov na Donbase pred inváziou.
také rasistické
Ešte si vynechal Rusov.
A to je pred ofenzívou, alebo je už po nej.
Zdravý rozum nikdy nezvíťazí, racionálny stav sa nastolí sám. Na našich hroboch.
Rusofili? Povedzme to takto. Ľudia, čo nechcú ísť do vojny ktorá je medzi dvoma nedemokratickými režimami a nechcú tú vojnu predlžovať a financovať.
Ukrajina nikdy nebude ani v NATO ani v EÚ.... s Banderom.
Čo iné ako katastrofa sa dá očakávať, keď namiesto odbornosti sa použijú kvóty a pritakávanie libtardom.
Bez lacnej energie sa EÚ stane skanzenom. Budeme nekonkurencieschpní. Navyše na západ od nás je aj oveľa drahšia pracovná sila.
Iracionálne chovanie nutne vedie k veľkému pádu.
Videl som to video, kde padajú tí soroš - aktivisti z kolies lietadla čo vzlietlo.
Ak to nebol útek, čo to bolo.
Hlavne ostreľuje tie JE, ktoré má obsadené
To netvrdím ja. To tvrdí Zelenský. Jemu musí každý veriť. Inak je to proruský šváb a fašista.
Takto napríklad vyzerala Syrta po bratskej pomoci USA. Inde sa to veľmi neodlišovalo.
Samozrejme. Každý štát čo pošle bojovať svojich vojakov do cudzej krajiny, ktorá ho nenapadla je teroristický štát.
Ozaj. Kde všade sú naši vojačikovia mimo misií OSN?
Treba sa proti nej postaviť presne rovnako, ako ku všetkým ostatným agresiám, ktoré sa diali včera i dnes.
A Ježiš Kristus?
neblamuj sa
1. Rok 68 bol zlý a môzme ho Rusom vyčítať. Ale dejiny nezačali rokom 68. Nasi predkovia v I. aj II. svetovej vojne bojovali proti Rusom. Nezaregistroval som výčitky Rusov smerom k nám.
2. Ukrajinci tvorili väčšinu politického zastúpenia ZSSR včítane Brežneva. Aj tu prítomní vojaci. Nezaregistroval som žiadne ospravedlňovanie sa od Ukrajiny.
Už dlhé roky vnímam zvláštny jav. Samovražedné sklony európskej civilizácie. Iracionalita na každom jednom stupni. Znefunkčnenie rodín, plytvanie zdrojmi na voloviny, masový dovoz miliónov ľudí z nekompatibilných kultúr, nemorálne vyživovanie ľudí čo nikdy nepracovali, predstavovanie každej jednej zvrhlosti ako pokroku, vulgarizácia verejného priestoru, ťaženie proti kresťanstvu a jeho hodnotám a súčasne z pozície kresťanských hodnôt posudzovanie kresťanov, liberalizácia v cirkvách spočívajúca v negovaní každého jedného z 10 prikázaní atď.
Toto EÚ nemôže ustáť.
Niekto tu musí mať šialené zisky. Kupovať pod cenu od Ruska a potom predávať niekoľkonásobne drahšie občanom EÚ.
EÚ je potomok kríženia Absurdistanu a Kocúrkova.
Tento článok sám seba vyvracia. Vyzývať Rusko, aby opustilo elektráreň a súčasne obviňovať Rusko, že ju ostreľuje.
To je produkt nezvratne chorého mozgu. Nechať svet, aby ho riadili také mozgy je šialený hazard.
Odporúčame