však ani v roku 68 sem neprišla ruská armáda, ale armáda ZSSR a armády štátov VZ
však ani v roku 68 sem neprišla ruská armáda, ale armáda ZSSR a armády štátov VZ
aj z útoku na záporožskú JE, ktorú majú obsadenú
taká drzosť
však to tu už bolo
Päť až desať zím bude pre Európanov ťažkých a aby potom neprišla jedna dlhá dlhá zima, keď nezvíťazí rozum.
Stalin bol tiež rodený Rus?
Došla fantázia?
Spomeňte si ako pracovali kontras v Nikaragui a kde sa tam vzali. Staré triky, dobré triky - Je to citát z amerického filmu.
Presne takto už roky pracujú dokonca s nemluvňatami chodili roky Sorošovskí aktivisti v Rusku ako krytie. Videl som videá tak nekecám.
Prečo si 3x menila ŠPZ na aute. Také bežné s 12-ročným dievčaťom .... už si si niekedy menil ŠPZ?
Hlásiš sa bojovať za Ukrajinu, alebo len robíš vojnovú agitku. Slovensko má svoje záujmy, ktoré vôbec neobhajuje. Iba americké záujmy. Odovzdali sme celú PVOS zadarmo zo solidarity. Urobila by toto amerika? Kedy.... Nasledujú tanky a potom asi fšecko. Toto urobí len vlastizradca.
Kto bol viackrát kde. Rusi v Poľsku či Poliaci v Rusku.
Len sa pýtam....
Nejde dosť dobre vyčítať chyby predkov cudzím a omnoho väčšie chyby u svojich predkov nevidieť.
Tomu sa hovorí pokrytectvo. Mnoho slušných mladých ľudí bolo zabitých počas konfliktov. Dokonca možno povedať, že drvivá väčšina všetkých obetí je slušných. Jatrenie rán len vzbudzuje nenávisť. To nikdy nikomu nebolo a ani nikdy nebude na osoh. Len na kopy mŕtvol.
Vietnamec, Vietnamka, Slovák .... to by šlo
Nájdeš v lese jedno hovno. Koľko medveďov ho vykadilo na základe geneticlkých testov.
Keď nájdeš 2000 hovien? Celkom isto nebudú z 3000 medveďov aj keby si ako testoval.
Chápeme?
Toto sa dá vidieť len v Yelowstone a na Slovensku:
https://tvnoviny.sk/zaujimavosti/clanok/1069…
Len tým Yelowstonom si nie som istý.
Situácia stále eskaluje a nikto proti tomu nič nerobí. To je cesta ku katastrofe. Hrdé bitie sa v hruď proti rusákom - keď sa sedí v bezpečí - možno za oceánom len tomu celému nahráva. Sem tam politikom vykĺzne, že sme vo vojne.
Nie sme vo vojne. Nie je to naša vojna. Ukrajina nie je demokratická iba zato, že bojuje s Ruskom. Za rok 68 si môžu s Rusmi pokojne ruky podať.
Ubytovala pri Duginovej dcére? Menila si ŠPZ- ky? Ušla do Estónska?
Rozprávky?
Treba si vybrať čo je pravda. Nemožno súčasne tvrdiť, že Rusko nevládze postupovať na Ukrajine a že je hrozbou pre Európu.
V každom prípade je stále možné sa dohodnúť s Ruskom, ale to NIKTO nerobí a ani o tom nehovorí.
Na svete je niekoľko štátov, ktoré sú vojenskou hrozbou pre celý svet. Veď to. Hrozba silou je v rozpore s chartou OSN.
Však ani v Lýbii nebola vojna USA proti Lýbii. Volalo sa to iba bezletová zóna. No nie je to nádhera? Taký krásny názov pre toto:
Jedni pri tom Stalingrade mali jedlo a palivo a druhí nie. Ale obaja boli pri tom istom Stalingrade.
Nuž Rusi majú i to jedlo i to palivo. Neviem či aj EÚ bude mať dosť. Keď nebude mať, čo pošle na Ukrajinu. Alebo bude apelovať na Rusov?
Odporúčame