To je také typicky ukrajinské držať civilov na jednom mieste spolu s armádou. Jeden-krát by to mohla byť náhoda, ale to je systematické.
To je také typicky ukrajinské držať civilov na jednom mieste spolu s armádou. Jeden-krát by to mohla byť náhoda, ale to je systematické.
Zdá sa ti, že vyhrávame?
Ani Marx nebol Slovan. Dokonca ich nenávidel.
Pochybujem, že Rusi chcú meniť zlato za doláre.
Tak nejak by písal Putinov agent, aby zapadol.
Ja si vopred vyprosujem, aby ma ktokoľvek oslobodzoval a za mňa umieral. Nechcem sa potom hanbiť ako ty.
Ukrajinci nemusia umierať. Lenže na to boli roky pripravovaní. Už len ten pozdrav Slava Ukrajine a hajlovanie pri tom bola 8-ročná príprava na vojnu.
Veď je to absurdné v zmysle - ako to pripomína predvojnové Nemecko.
Keď niet argumentov - tak zostáva len hrubosť. Ešte zahajluj aby sa to neplietlo.
Keď si západ sám ufikne vtáka a ešte sa pritom nadchýňa.
Ono by Rusko možno dalo pokoj, keby sa nestali veci ako v Odese v roku 2014, keď za vraždenie nebol nikto potrestaný - je jedno či Ukrajinec či Rus. Mal byť potrestaný každý, kto hádzal zápalné fľaše, každý kto hádzal dlažobné kocky, každý kto plnil zápalné fľaše, každý kto zanedbal povinnosti pri hasení požiaru atď.
Ako možno veriť ukrajinskej propagande, keď 8 rokov za vraždy Rusov _ aj novinárov či politikov NIKOHO nepotrestali.
Porovnaj s JEDNÝM Rusom Škripaľom. To je ten jeden KILOMETER EÚ.
Fotky aj identita aktérov je známa.
A ty slniečko hrejivé chceš napadnúť zbytok Zemegule? Ktorý nezdieľa tvoje predstavy o hajlovaní? Oživený naci symbol máš v nicku.
Prečo sa aj na Slovensku nehajluje a nezdraví Na stráž.
Treba odmietať každú útočnú vojnu. Nielen ruskú. A že ich bolo. Nejak si od nežnej neviem spomenúť na čas, keď sa niekde nebojovalo.
Dnes je treba vyvinúť snahu o dojednanie trvalého mieru. Len je tu problém. 30 rokov sme si z Ruska robili prdel a nebrali ho vážne. Ponižovali sme ruských športovcov. Uvaľovali nezmyselné sankcie.
Je technicky úplne vylúčené, aby vyhrala Ukrajina. Jedine, že bude prehru vyhlasovať za víťazstvo.
Je treba čím skôr vyjednať mier.
Je tu však veľký problém. Dohody s Janukovičom či Minské dohody. Dnes už ťažko súdny človek môže niečo veriť EÚ či Ukrajine. 30 rokov sme si z Rusov robili prdel.
Svet je už rozdelený na dva bloky:
A - štáty čo udeľujú sankcie
B - sankcionované štáty
To je celé.
Sankcionované štáty sa ocitli sa na jednej lodi.
.... hoci v zmluve o nejakých cudzích základniach nie je ani slovo...
O niečom tá zmluva s USA byť predsa musí.
Čaputová: Moc, ktorá nemá pravdu, nemá šancu obstáť
Ako vyzerala predohra:
.... „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid.
Na akom školení ten diplomat asi bol.
hujerizmus nie je hyenizmus
niekto to jednoducho nerozpozná
Nebude ani pre Rusko, ani pre UA a ani pre EÚ. Ale pre niekoho áno.
Trochu na občerstvenie pamäti - vojenské operácie-boje začali až v lete. Dovtedy to boli stále len občianske protesty podobné Majdanu.
Podobné udalosti ako v Odesse sa odohrali na Kulikovom poli. V súvislosti s udalosťami na Kulikovom poli si pripomeňme aj mimoriadne cynické slová českého diplomata Václava Bartušku, ktorý v rozhovore pre portál Neovlivni.cz vyslovil túto diplomatickú perlu: „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé.“
https://www.lidovky.cz/domov/zaoralek-kritiz…
To je pre tých čo tvrdia, že Rusi sa tam majú dobre. Hlavná vec, o ktorú sa treba usilovať je mier na Ukrajine. To sa dalo už dávno a s výhodnejšími podmienkami. Možno by nemali zastreliť Ukrajinci svojich vyjednávačov, čo sa s Rusmi dohodnúť chcú - ako zradcov.
Ak bude korešpondenčné hlasovanie tak určite.
Odporúčame