Akože. Tisíce boli liečení len v nemocniciach. Okrem toho neexistuje liek. Len liečba.
Každý jeden nakazený bol vizitkou nezodpovedných jedincov. Každý jeden mŕtvy bol obeťou propagandy a do neba volajúcej bezohľadnosti iných.
Akože. Tisíce boli liečení len v nemocniciach. Okrem toho neexistuje liek. Len liečba.
Každý jeden nakazený bol vizitkou nezodpovedných jedincov. Každý jeden mŕtvy bol obeťou propagandy a do neba volajúcej bezohľadnosti iných.
Podľa advokátov zločincov sú všetci obvinení neprávom a polícia konala protizákonne.
Žeby takú pozemnú vojnu mali na mysli Briti?
Nie je logické sa Rusom posmievať, že nepostupujú a majú vážne problémy s disciplínou a súčasne ich vydávať za hrozbu pre Zemeguľu.
Na výrobu elektriny sa budú viac používať uhoľné elektrárne.
Hlavne, že sa prechádza na elektromobily.
...Paranoja a vrodený spôsobom nazerania Ruska na zahraničné záležitosti sú zrejme konštantné veličiny ktoré západné spoločenstvo nedokáže úspešne ohnúť a pretvoriť...
Paranoja je to iba vtedy, keď neexistuje predchádzajúca skúsenosť s podobného konania.
Len námatkovo. Srbsko, Afghanistan, Irak, Lýbia, Sýria atď.
Pár dnešných nadpisov Pravdy
Britský generál: Musíme sa pripraviť, že budeme bojovať v tretej svetovej
Ťažké boje pokračujú, problémom je nízka morálka v radoch ruských vojakov
Zelenskyj: Ukrajina znovu ovládne južné oblasti obsadené ruskými silami
The Observer: Ukrajina smúti kvôli zlatej generácii, ktorá hynie na fronte
V prvom rade si treba uvedomi, že keď sa počet zväčšil z 8 na 80, tak to nebol problém
z 80 na 800 tak to ešte nebolo vážne
teraz to bude z 800 na 8000, z 8000 na 80 000 atď
každý krok bude trvať zhruba rovnako, ak sa ľudia budú chovať tak ako doteraz.
Uisťujem vás, že nebudú. V takom Rumunsku ľudia už medveďov trávia, aby mohli pokojne žiť.
Dobre. Hádaj sa s policajtom a potom sa nečuduj.
Je veľmi pravdepodobné, že by sme vyhrali, len smola je, že my zrejme budeme mŕtvi.
Nepoznám tých ľudí, nepoznám príčinu sporu. Vyjadrím sa k inému. Keď príde k občanovi policajt a preukáže sa povolením, občan ho môže upovedomiť o nezákonnosti, ale MUSÍ MU VYHOVIEŤ. Nemôže sa s policajtom naťahovať. Nech je to hoci sudca.
Uvedomte si, že vlastne by potom nemusel počúvať policajtov vôbec nikto, kto by bol subjektívne presvedčený,že má pravdu.
Len keď počúvate obhajcov zločincov - do jedného sú nevinní a štát konal nezákonne.
A my máme právo si tiež vybrať, či ju chceme, alebo nechceme.
Zatiaľ roky splňuje len jedno kritérium. Nenávisť k iným etnikám.
Tomu sa hovorí cit pre situáciu.
Typické pre Absurdistan.
Čo prívetivé voči Rusku sa udialo za posledných 30 rokov
Nacisti chceli od židov to samé - aby opustili krajinu. Choď sám do zákopu ku kamarátom. Bude to spravodlivé.
Zďaleka ani percento toho, čo stál pobyt v nemocniciach
Assange vám to nedoporučuje
Odporúčame