Hypotetický ušlý zisk .... žeby oprávnená pohľadávka? Na ktorú sa všetci poskladáme?
Čo keby to bola strata. Aj to sa v podnikaní stáva.
Hypotetický ušlý zisk .... žeby oprávnená pohľadávka? Na ktorú sa všetci poskladáme?
Čo keby to bola strata. Aj to sa v podnikaní stáva.
Už sa mi niekoľko rokov nestalo, aby som dosledoval jeden celý film vo večernom čase prerušovaný reklamou. O nejakých šou to platí x 2. Nie je to pre mňa možné. Zaspím.
Objektívne kritérium tu je. Sledovanosť. Tá určuje prežitie televizie. Len za socíku a zo štátneho sa dalo vyrábať to, čo nikto nepotreboval. Aj to len do času.
To som sa potešil. Už nebudú oslavovať príslušníkov SS a vydávať poštové známky s ich podobizňami.
ZA 8 miliónov Eur môžu predsa pár Slovákov zožrať. Niekto si predsa namastí kešeň.
Navrhujem rozdeliť tých 8 miliónov medzi pozostalých a obete útokov medveďa a tiež odškodnenie chovateľov a pestovateľov.
To bude aj málo.
Prezradiť zločiny USA je ten naj naj zločin. Pritom to ani nie je občan USA. Je pokiaľ viem z UK common-weltu - Austrálčan,
Len si na okamih predstavte, žeby toto urobili Rusi. Žiadali o vydanie novinára, ktorý prezradil ich zločiny a žeby im nejaká cudzia krajina vydala svojho občana.
Remorkér je ťahač. Nie je typicky určený na to, aby mal náklad. Ruské remorkéry teda asi áno.
Možno, keby bola základňa USA na Kryme a Ukrajina v NATO tak vtedy by Putin strategicky vyhral?
Myslím, že táto otázka sa sama ponúka.
Logika nie je ani proamerická ani proruská. Tak ako voda tečie dolu kopcom, nič s tým neurobíme.
Jedno pozitívum by tu mohlo byť. Tak ako sa hodnotí táto vojna, by sa mala hodnotiť KAŽDÁ vojna.
Nejak si nespomínam za celý svoj život na žiadne obdobie bez vojen.
Ono ani nejde tak o módu, ale o prachy. Tisíce pacientov v nemocniciach - to stojí peniaze.
Čo je čudné na tom, že obhajuje svoje záujmy.
Veď to robí aj najväčšia naj naj demokracia na Zemeguli.
Aby ste ma rozumeli, skutočne nie som jeho fanda. Len ma už unavuje tá detinskosť novinárov a politikov.
Krátka pamäť. Koľko odbojárov tu bolo kvôli rúškam. Koľko prípadov v novinách s právnikom na telefóne napr. rodička atď.
Nuž a v nemocnici sa nakazil môj sused, bratova svokra - prežila LTT a stále nie je z toho vonku.
Nebolo by lepšie sa nenakaziť? Je to aj lacnejšie aj pohodlnejšie.
Na stavbách nezahynie denne 50 ľudí a predstav si - nosia prilby. Na cestách nezahynie denne 50 ľudí - a majú pásy. Na kovid - omicron zomieralo denne 50 ľudí a demonštrácie proti rúškam.
Absurdné
Už zo zmeny názvu z otepľovania na ZMENU vyplýva, že ono sa to asi pos*alo s tým otepľovaním. Takže by som si nebol až tak istý. Aby sme si nekupovali kožuchy.
...V bojoch na Ukrajine denne priemerne zomiera 200 až 500 ukrajinských obrancov a mnoho ďalších je ranených, povedal spravodajskému webu Axios Davyd Arachamija, ktorý viedol ukrajinskú delegáciu na rokovania s ruskou stranou o situácii na Ukrajine. Zabitých alebo ranených je podľa neho až 1 000 vojakov denne...
Niektorí zomrú, ale ja tú obeť podstúpim... Lord Farquard zo Shreka.
Už dávno mali vyjednávať. Najlepšie pred vojnou. Lenže mne to pripadá, ako keby na tú vojnu boli systematicky pripravovaní. Veď len ten vzkriesený naci pozdrav pozdrav s hajlovaním - Slava Ukrajine. Je to normálne? U nás či hocikde? Veď je to v dnešnej dobe dokonalá absurdita a v neposlednom rade u nás by to asi neskončilo s podmienkou (hajlovanie a na stráž)
Navrhujem hlavne prestať pestovať plodiny. Medvede odídu. Potom tu bude raj na Zemi.
Poznámka pre Budaja. To bol vtip.
Každý si predstavuje, že keď príde s kovidom a problémami s dýchaním, že sa oň bude starať 20 doktorov aby nezomrel. Zdravotníctvo máme poddimenzované aj bez kovidu.
Na príklad taký doktor Piják. Toľko poučoval až musel sám byť hospitalizovaný a tam bedákal, že sa oň zle starali a že chcel niekam inam.
Keď sú tisíce chorých, málo lekárov a sestier a 20 percent umiera, je to ako na fronte. A ešte mnoho debilov vyžaduje špeciálne zaobchádzanie, nedodržuje pokyny, nedbá nakaziť pacientov, čo sa liečia na niečo iné a odídu s kovidom .... a umrú.
Mnoho mojich známych sa nakazilo v nemocnici od takých.
Odporúčame