však už prišli 40-roční tínedžeri zo Sýrie
však už prišli 40-roční tínedžeri zo Sýrie
Kým nezomiera 50 .. 100 Slovákov denne tak idiot nevidí nákazu. Keď umiera 50 denne tak idiot tvrdí, že lekári falšujú štatistiky. Keď idiot ochorie, tak tvrdí že lekári ho neliečia.
+++
Luhári a lži sa racionálnym vyhodnotením usvedčia sami. Stačí lživé fakty dať vedľa seba a začnú sa navzájom popierať.
Najúčinnejšia propaganda je, keď sa hovorí pravda. V skutočnosti preto ani nevadia dezinformácie tak ako pravda.
Však si spomeň na ten Sputnik, čo sa odsabotoval kvôli páničkovi. Podobne v iných štátoch, alebo oveľa horšie. Napr. Brazília.
Je príznačné, že pred vojnou sa najprv sfanatizuje národ, ktorý ochotne hajluje a vyvoláva na slávu a za hrdinov má masových vrahov, ... len to končí neslávne.
S faktami nič neurobíš.
Skôr či neskôr sa bude treba dohodnúť s Ruskom. Nebolo by lepšie skôr?
Žiadne principy nestoja nad ľudskými životmi. Okrem toho sa zdá, že najviac to všetko bude stáť EÚ. Hospodársky už dnes. Len dúfam, že nie aj obeťami na životoch.
V podstate Putin zhruba vyhovel Zelenskému, ktorý požadoval dokonca úplné odstavenie.
Na niektoré priania si treba dávať pozor, aby sa nesplnili.
Chvályhodné. Len to treba nielen u Rusov, ale u fšeckých. A zdaniť.
Kedysi som písal, že diaľnica z Košíc do Blavy nebude postavená nikdy, resp. sa toho aspoň nedožijem. To som nemyslel vážne.
Aká presná to bola predpoveď. Asi sa naozaj nedožijem.
Čo tam po wifi. Obce nemajú kanalizáciu a čističky. Ide tu o zdravie a prírodu. Nepodstatné?
Pretože u nás existuje zločin z nenávisti a sú zaň vysoké tresty.
Neznášať Rusov sa ničím nelíši od neznášať Židov.
Gabčík s Kubišom útočili na vojaka.
https://i0.wp.com/davdva.sk/wp-content/uploa…
Aspoň jedna osoba by bola
Atentát je podľa novinárov v poriadku, keď ho robia demokrati.
Napríklad na Castra to bolo 600.
Čo ma šokuje je aj filmová tvorba. Vo filme Interview, ktorý je zakázaný v Sev. Kórei dostali americkí novinári možnosť na interviev s Kimom. Najšokujúcejšie pre mňa bolo, že autori filmu považovali za také úplne normálne, že novinári súhlasili s tým že otrávia Kima žuvačkou.
Už sledovanie OH vzbudzovalo vo mne odpor pre neuveriteľné ponižovanie ruských športovcov. Dokonca aj paraolympionikov.
Myslíte si, že ponižovanie nemá vplyv na politiku?
Ten vzkriesený nacistický pozdrav bol prípravou na túto vojnu.
Netreba zabúdať, že v tom čase to bola aj Ukrajina a významná časť Poľska.
Dozvedeli sme sa že 85 percent neznáša Rusov. Už položenie takej otázky je neuveriteľné.
Čo keby Rusov zamenili za Židov.
Chápeme?
To nem dopadne dobre. Konanie je pozitívne len vtedy, keď jeho výsledok je pozitívny.
Evidentne sa to nedeje.
Odporúčame