Koho potrestali
Je jedno, kto má pravdu. Keď to neprežijeme.
Skvele. Nech sa 62 percent odpojí a Rusko to položí.
Až jedného krásneho dňa sa odpojíme od ruskej ropy a plynu, tak začne ziapať Ukrajina. Ju to postihne tak isto.
Dobre vravíš. 8 rokov zabíjali proruských novinárov na Ukrajine. Beztrestne. A nielen novinárov.
Načo vyjednávať. Vojnových štváčov do prvej línie.
Čaputová: Smer sa pokúsi získať post prezidenta
Nie som volič smeru, ale pokiaľ viem, tak kandidáta stavali aj doteraz... Je to divné?
Pravidlá hry dnes už neurčujú USA. Nazdávam sa, že to vysoko prepískli. Sankcionovali celú Zemeguľu.
Jedno je isté. Naši dodávatelia sú úplne v riti.
Naši predkovia 2x v minulom storočí bojovali na východmnom fronte a počet obetí nimi spôsobený je nezrovnateľný z rokom 68.
V Európe už máme precedens s Kosovom. Srbi pacifikovali militantov v Kosove.Ten sa riešil istým - európskym spôsobom.
Skúsme tak isto aj východ Ukrajiny. Jeden meter.
Však čím skôr a čím tvrdšie. Po voľbách budú vedieť ako na to.
Zabavte všetky jachty. Však keď trafíte Putinovu, tak sa ozve.
Treba zrušiť aj prilby na stavbe. Určite by ich nenosenie nemalo za následok 20 000 mŕtvych za 2 roky.
Buďte slušní a jednajte zásadne defenzívne. Radšej sa ospravedlňte aj keď nie vy ste boli na vine. Predídete nešťastiu. Potom bude jedno, kto mal pravdu. Od robenia poriadkov tu sú policajti.
Prečo nie všetkých civilistov na Ukrajine, ale iba tých z Azovstalu.
Logika hovorí, že si luhár.
Banderovu bustičku by mali darovať nejakému izraelskému politikovi. Pozlátenú. Včil by sa ukázalo.
Odporúčame