V roku 1950 na Slovensku žilo ani nie 10 medveďov. Teraz sú ich tisíce. Ešte pár rokov nerobme nič a možno si pochutia aj na debiloch.
V roku 1950 na Slovensku žilo ani nie 10 medveďov. Teraz sú ich tisíce. Ešte pár rokov nerobme nič a možno si pochutia aj na debiloch.
Podľa pána profesora sa tankery plavia cez rok len 20 dní
20 dní 100 ton = 2000 ton
Lenže rok má 365 dní
Profesor je zábudlivý
Nezabudnite na Alamo....
Podotýkam, že prax bola omnoho horšia.
Až na tie evidentne stojace Banderove sochy atď. viď wikipedia....citujem:
Na konferenci OUN-B v Krakově v květnu 1941, na které vedení Banderovy frakce OUN přijalo program „Boj a akce OUN během války“ V programovém prohlášení stojí: „Moskali [tj. etničtí Rusové], Poláci a Židé, kteří jsou vůči nám nepřátelští, mají být zničeni v boji, zejména ti, kteří se staví proti režimu, pomocí deportací do jejich vlastních zemí, nebo vymýcení jejich inteligence, což se nesmí připustit do jakýchkoli vládních funkcí a celkově bránění jakémukoli vytváření této inteligence (např. přístup ke vzdělání atd.)... Židé mají být izolováni a odstraněni z vládních funkcí, aby se zabránilo sabotáži... Ti, kteří jsou považováni za nezbytné osoby, mohou pracovat pouze pod přísným dohledem, ale musí být odvoláni ze svých pozic za sebemenší pochybení... Židovská asimilace není možná!“
Krajinu vo vojne nie je možné prijať nikde. Jedine, že pôjdeme fšetci bojovať a prezidentka v prvej línii. To sa nestane.
bez ďalšej generácie tu nebude ani štát
Kuleba: Ukrajina zmenila svoje vojnové ciele, chce oslobodiť celú krajinu
Nadpis stačí.
Neviem o tom, žeby Rus bol výnimka v našom zákone a mohol sa verejne nenávidieť.
si evidentne rasista
AZIATI MAJÚ VYŠŠIE IQ AKO MY
Naši predkovia 2x bojovali na východnom fronte. Počet ich obetí bol 1000 x väčší než... 1968
Človek je mysliaci tvor. Mysliaci aj preto, že vie predvídať. Predvídavosť mohla konfliktu zabrániť.
Zelenský chce bojovať až do konca - do vyhnania ruských vojsk, aspoň v jednom kuse to hovorí. Ja mu verím. Ty nie?
Veríš, že ruské vojská odídu? Ja nie. A ty?
Bol by som najradšej, keby tí bojovní predstavitelia išli do prvej línie. Potom by zvýšili len tí menej bojovní a tí by sa dohodli.
Okupácia je nákladná. Ruská menšina tu nie je. Aký osoh by malo Rusko z obsadenia Slovenska. Žiadna ropa, žiadny plyn. Je to nelogické.
Neviem čomu tlieskate. Sú len tri možnosti.
1. Diplomatické urovnanie.
2. Vlečúci sa konflikt.
3. Pearl Harbour
Každá zo strán ma maslo na hlave.
Existujú tu platení rozdúchavači vojny, čo dlhé roky Rusov volajú rusáci. Ide o dehumanizáciu nepriateľa a prípravu na vojnu.
Nie je žiadny rozdiel medzi rusáci a židáci. Je to verejné rozdúchavanie nenávisti voči národu. Žiadam príslušné orgány aby konali. Inak skončíme vo vojne.
Skutočne?
Mesiac, dva?
On to chápe, len ty nechápeš odkiaľ nám ho zrejme budú dovážať američania. Lebo je to oveľa bližšie....
Odporúčame