Nachádzajú sa tam telá mŕtvych vojakov, zjavne ruských, usporiadané do tvaru písmena „Z“
Ešte treba odrezať hlavy a napichnúť na koly ako v dedinke My Lai. Potom to bude presne podľa vzoru.
Nachádzajú sa tam telá mŕtvych vojakov, zjavne ruských, usporiadané do tvaru písmena „Z“
Ešte treba odrezať hlavy a napichnúť na koly ako v dedinke My Lai. Potom to bude presne podľa vzoru.
Za totáča boli známe tieto pravidlá chovania:
1. NEMYSLI
2. KEĎ MYSLÍŠ TAK NEVRAV
3. KEĎ VRAVÍŠ TAK NEPÍŠ
4. KEĎ PÍŠEŠ TAK SA NEPODPISUJ
Zasa sa toho držte, inak uvidíte.
Verejná mienka = prianie mocných čo má zmýšľať plebs o realite.
Spravidla existujú u každého jedného politika dva názory. Jeden čo prezentuje, kým je vo funkcii - to je oficiálny. Druhý je ten, čo hovorí po skončení funkčného obdobia, Niekedy celkom opačný.
Niekedy sa stáva, že sa funkcionár opije, alebo podriekne a povie, čo si naozaj myslí. Potom je odídený.
To embargo je blbosť. Prvá krajina, čo ho nebude dodržiavať sú USA a druhá Ukrajina.
Čo to je solidarita. Zdalo by sa, že tento termín je jasný. Keď je núdza, tak sa zdroje rozdelia tak, aby každému zostalo primerané množstvo na existenciu.
Čo je solidarita dnes? Chudáci sa spravidla skladajú na zachovanie komfortu tých bohatších.
Keď klesnú dodávky ropy a plynu, tak by sa za solidaritu v EÚ mohlo považovať to, že každému sa odoberané množstvo zníži o rovnaké percento.
Som si celkom istý, že sa to nestane. Môžme sa staviť.
Treba si vybrať a rozhodnúť sa, či je Rusko veľmoc a hrozba - a musíme sa báť, alebo je zaostalé, upadá a rozpadá sa - a nemusíme sa báť.
Oboje naraz tvrdiť je vedomá lož.
Najhlúpejšie je ukazovať svaly a byť pritom trpaslík. Ešte hlúpejšie je ísť do vojny za záujmy hegemona. Presne toto sa po nás chce.
Aby to naše ukazovanie svalo, morálne apely, podpora bojujúcej strany neskončili presne tak isto - že budeš jesť tak ako tí ruskí vojaci. Stoh slamy sa ľahko zapáli - ale už sa nedá hasiť.
Vojdeš do zákazu vjazdu - nelegálne a kamerka na tvojom aute tam zosníma vraždu.
Je ten dôkaz legálny?
A ten militant Miloševič bojoval niekde inde ako v Srbsku? Kosovo je predsa v Srbsku. Slovensko Kosovo doteraz neuznalo, lebo je to súčasť Srbska.
Táto vláda chce ľud tejto krajiny nas..ť. Robí všetko preto, aby nás zatiahla do vojny s Ruskom. Túto vojnu možno NATO vyhrá, ale my ju v každom prípade prehráme.
Prvá povinnosť vlády je starať sa o blaho vlastných občanov a nie pomáhať cudzím.
Však už zostrelili ruské dopravné. Len naša tlač držala bobríka mlčanlivosti.
... 4. októbra 2001 odštartoval Tu-154M s chvostovým číslom RA-85693 z medzinárodného letiska Davida Ben-Guriona v Izraeli. Lietadlo vo vlastníctve ruská letecká spoločnosť"Sibír", prevádzkovaný let SBI 1812 na trase Tel Aviv - Novosibirsk. Na palube bolo 66 pasažierov a 12 členov posádky.
Kučma vyslovil slová, ktoré sa zapísali do dejín: „Pozrite sa, čo sa deje vo svete, v Európe... nie sme prví ani poslední, nerobte z toho tragédiu. Chyby sa dejú všade a nielen v tomto meradle, ale v oveľa väčšom, planetárnom meradle. .... Slová prezidenta Ukrajiny vyvolali, mierne povedané, nedorozumenie. Tlačová služba izraelského premiéra rozoslala túto odpoveď: „Keď obeť nie je zástupcom vášho ľudu, potom je pravdepodobne možné urobiť také akademické závery. Zahynulo 78 ľudí, väčšina z nich boli Izraelčania – pre nás je to najväčšia tragédia.
Ktovie. Keby sa pochytali a potrestali vrahovia z Odessy pred 8-mimi rokmi, nič z toho sa dnes by možno nedialo.
Lenže keby nebolo, nie je a ani nebude. Načo používať rozum, keď sa pokojne môžeme chovať ako hlupáci a potom si to vyžrať.
Jedna z bojujúcich strán preferuje hákové kríže a uctieva nacistov, čo vraždili židov. Lepšie by vyzeralo, keby sa to aspoň nedialo.
Len či pravý dôvod stíhania nie je úplne iný. Že nešiel na ruku hegemónovi.
Aby sme zlodejov nevymenili za katov.
To bolo tak. Niektorí disidenti sa vozili na zahraničných autách a usporiadavali opilecké žúry a iní nemali na chlieb.
Nech niekto poprie, že to nie je pravda.
Po tých prvých sa pomenovávajú letiská a tí druhí ostali chudákmi.
Som si celkom istý, že hneď ako zistíme, že je niekto tam vonku, začne sa kozmicky zbrojiť a vytvárať všade základne. Najprv obežná dráha, Mesiac, Planéty, Galaxia....
Viď Cosmic sin s Bruceom Willisom.
Začni od seba. Choď pešo, žer len tretinu, nesvieť, nekúr a vypni to PC z tej komunistickej Číny na ruskú energiu.... a pokojne choď naholo, lebo tým dáš ranu Rusku aj Číne naraz.
Lenže v Dánsku v zime málokedy sneží a je pod nulou.
Aj keď sa to nezdá, je to tak. Golfský prúd a morská klíma.
Solidarita v praxi.
Tí čo majú dosť, budú sankcionovať tých, čo nemajú nič.
Aleba. Keď mlieko zdraželo z 2 SKK na 20 to bolo čo. Žeby nie cenový šok?
Odporúčame