A keby si to Rusi nenechali?
A keby si to Rusi nenechali?
Poľsko, Česká republika a Slovinsko
Keď sa vzdáme svojej výzbroje, v prípade väčšieho konfliktu ľahko môžeme ako štát prestať existovať. Sľuby iných treba brať tak vážne ako sľuby Rusku, že sa NATO nebude rozširovať.
Zmažte ma, ale je to fakt.
Skvelé načasovanie. A čo postoj k židom na Ukrajine. Tam vrahovia židov majú pamätníky. Keď český diplomat Polraich vyzradil, že v Kosove Albánci vyvraždili všetkých židov a Rómov tak tlač držala hubu. Potom sa mu príhodne stala autonehoda.
Bolo to však trochu neskoro,“ povedal ukrajinský prezident vo videoprejave s tým, že ak by boli voči Rusku zavedené (už predtým) preventívne sankcie, možno vojnu nezačalo....
Keby sa s Ruskom jednalo slušne, dodržiavali sa dohody (nešírenie NATO,s Janukovičom, Minsk1,2), ktovie, aký by bol výsledok.
Skúste nájsť jediný pozitívny článok o Rusku za posledných 15 rokov.
Presne tie čo neexistujú a Nulandova o nich tvrdila, že ich Rusi nesmú obsadiť, lebo by ich mohli zneužiť..
Friedman zo Stratforu na youtube sa tomu venuje už v marci 2015.
https://www.youtube.com/watch?v=8tD71d6wcwY
Síce to nie je hoax, ale za chvíľu to zmažú.
Arestovyč: Okupanti sú nahí a bosí ...... A Ukrajinci sú pod Moskvou.
Zelenský chce každú dohodu s Ruskom odsúhlasiť v referende, takže je úplne vylúčené, že by k nejakej mohlo dôjsť. Zahnanie Ruska do kúta akýmkoľvek zapojením krajiny NATO môže vynútiť použitie jadrových zbraní. Nechcem nijako túto vojnu ospravedlňovať, ale už to, že k nej prišlo znamená, že Putin bol presvedčený, že nemá čo stratiť.
Zmažte ma, ale realita sa nezmení.
Nie je v našom záujme nastaviť chrbát za Ukrajinu. Je to pozvoľné vťahovanie Slovenska do vojny. Bol čas jednať 8 dlhých rokov. EÚ napríklad vyjednala dohodu s Janukovičom, ktorá už na druhý deň poslúžila ako toaletný papier. Ako sa dodržali Minské dohody. Presne ako dohody bieleho otca s indiánmi.
Ako teraz presvedčiť Rusko, že dohoda je k niečomu.
A biolaboratóriá sú samorejme hoax. Len nesmú padnúť do rúk Rusom. To nehovorím ja, ale Nulandová.
Samozrejme čakám, že ma zmažú. Ale realita prefacká po papuli každého.
Aby to nedopadlo tak, že Rusi za menej nafty dostanú viac než doteraz.
Z rozprávania rodičov viem, že napríklad Vranov bol povinne evakuovaný keď sa blížil front počas II. svetovej. Aby civili zbytočne netrpeli.
O evakuáciách na Ukrajine som tu nič nečítal. Možno len horšie vidím.
Jasné. Soroš neexistuje. Rómovia všetci usilovne makajú, okolo domčekov majú poriadok, vpredu kvety a vzadu záhrady s ovocným sadom. Západ nie je dekadentný, nesobáši páry rovnakého pohlavia, nerobí eutanázie aj nedospelým, nerobí potraty až do dňa pôrodu. Bandera tiež neexistoval, židov ani Poliakov ani Čechov nedal vraždiť a jeho sochy na Ukrajine nie sú. Príslušníci SS neberú na Ukrajine veteránske dôchodky. Migranti sú prínos, nerobia nadmernú kriminalitu a hlavne vo Frankfurte nikdy ženy neobťažovali a tobôž nie hromadne. Rusi sa v Odesse samoupálili a Putin dal príkaz útočiť hlavne na civilov ruskej národnosti na východe Ukrajiny. Prioritne bombarduje školy a nemocnice a tiež mosty, aby nemohol postupovať.
Keď nie sú nacionalisti v ukrajinskom parlamente, prečo sa neospravedlnili za masové vraždenie židov, Poliakov, Čechov. Prečo používajú pozdrav: Slava Ukrajine. Skús zdraviť: Na stráž. Uvidíš.
Treba sa snažiť vojnu ukončiť jednaním a nie silou. Lebo si to vyžerieme.
Protivníci USA za posledných 50 rokov .... boli silní? Vietnam. Panama, Grenada, Afghanistan, Lýbia, Irak, Juhoslávia, Sýria ...
Vojna je tu bez prestávky. Jediný rozdiel je ten, že bojisko je blízko. Treba byť principiálne proti všetkým vojnám a nie sa zobudiť až teraz, keď Rusko a ešte posielať našich vojačikov na vojničky po Zemeguli bez mandátu OSN.
I. svetová začala len vďaka tomu, že existovali vojenské pakty. Pakt NATO nám nepomôže nijako. Aj keď NATO vyhrá, my prehráme, lebo tu nebudeme.
Naď: Ak Rusko nestiahne svoje vojská, Ukrajine pošleme systém S-300
Zelenský: Dohodu s Ruskom musia potvrdiť občania v referende.
Jeden sa vyhráža a druhý otvorene sabotuje akúkoľvek dohodu.
..... Prepravné spoločnosti, banky a nákupcovia sa po invázii vyhýbajú obchodovaniu s ruskými energetickými produktmi v rámci tzv. samosankcionovania. „To prinúti ruské rafinérie obmedziť produkciu, čo už v skutočnosti vidíme,“ ....
Takto presne to vyzerá, keď sa EÚ sama sankcionuje.
ABSURDISTAN a KOCÚRKOVO
Nikdy by som si nepomyslel, že budem voliť Smer. Prvýkrát.
Odporúčame