Zhabať všetky jachty na Zemeguli a vyšetrovať či ich cez nastrčenú osobu nevlastní nejaký Rus.
A prečo len jachty. Fšecko.
Zhabať všetky jachty na Zemeguli a vyšetrovať či ich cez nastrčenú osobu nevlastní nejaký Rus.
A prečo len jachty. Fšecko.
Tvoje argumenty sú ohromujúce. Ukrajinci vlastne celý čas vyhrávajú. Môžu otvoriť šampaň a oslavovať. Ty môžeš aj teraz hneď.
Pýtal si tých čo tam žijú?
Dodávka zbraní bojujúcej strane sa v celej histórii vždy považovala za vojnový čin. My ako malý štát by sme mali držať hubu kým to ide a nie prekrikovať USA, a nie bojovať za USA. Nech si ide Krúpa do prvej línie.
Neverím, že my sme boli niekedy nejakým ruským cieľom. Územia majú dosť a okupácia je nákladná.
Aj naše pôsobenie v NATO mi dodnes ničím nepripomínalo obranu. Iba ak boje v Afghanistane či Iraku sú obrana.
Mám rovnako rád Ukrajincov aj Rusov. Do rodinných hádok je nemúdre sa miešať.
odpoveď je presne v slove rusáci
Nenávisť k Rusom a Rusku je tu dlhé roky propagovaná ako keby to bola cnosť. Pritom sa to ničím nelíši od židáci a protižidovskej nenávisti.
Dokonca je to na Slovensku trestné. Ale netrestá sa.
.............„Schováme sa materi pod sukňu, a budeme ticho? Nie, my musíme konať,“ reagoval v Ide o pravdu poslanec Juraj Krúpa (OĽaNO). ....
S nadšením do vojny. Tak to začalo vždy. Len tak s nadšením neskončilo nikdy.
Za potľapkanie po pleci.
NIE VOJNE.
Uhádol si. Nie som ako ty čo neverí ani na Ježiška ani, že ho žena nepodvádza.
Máš smutný život.
https://www.youtube.com/watch?v=fvRpntmUIxs
toto je z USA
Nie tak dlho pred Katyňou - v roku 1920 bola Poľsko -Ruská vojna. V nej napokon Poliaci zajali 80 000 Rusov. Zisti si, koľkí sa vrátili domov. Pomocná otázka.
a. 0
b. 0
c. 0
O tom Poliaci mlčia. Toto je predohra. Ďaleko horšie než Katyň. Ale to boli len podľudia Rusi.
Poľsko kedysi v sebe zahŕňalo dnešnú Ukrajinu. Toto je poľská trauma.
Veril som správam o vojne v Kuvajte aj vojne v Iraku. Veril som aj tým o 2. vojne v Iraku. Veď noviny len pravdu píšu. Verím aj tomu, že Rusi úmyselne bombardujú ruskú menšinu na Ukrajine, ktorá miluje Zelenského.
Vlastizradca je človek, ktorý postupuje v rozpore s existenčnými záujmami Slovenska a Slovákov.
Teraz ma zmažú, lebo je do očí bijúce, kto to je.
Podľa článkov na všetkých oficiálnych weboch je Slovensko a Slováci viac bojachtiví než USA.
Zastavte to, kým je čas. Stoh slamy je ľahko zapáliť. Podpaľačov je všade okolo mrak.
Keď napíšem, že prajem pokoj všetkým ľuďom dobrej vôle - zmazali ma.
Skvelý postreh. Len až teraz. Keď už na Charte OSN vykadená kopa siaha na obežnú dráhu. Rusi ešte dokadili vrcholec.
Neschvaľujem žiadnu vojnu. Lenže dnes musíme povinne schvaľovať všetky - okrem tých ruských. Inak sme rusofili. Ešte aj našich vojačikov povinne posielame.
A teraz ma zmažú.
Je tu jeden problém. Poľsko sa kedysi rozkladalo aj na dnešnej Ukrajine. S faktami nič nespravíte, aj keď ma zmažete.
Po predošlej vojne vešali aj vojnových štváčov za propagandu. Zamyslite sa všetci, ktorí fúkate do pahreby.
Kto doteraz nevidel Vrtieť psom, možno dnes je ten správny čas.
Väčšinu príspevkov mi zmazali a v nich som písal len to, čo sa dá či skôr dalo dočítať aj v týchto novinách.
Dnes sa im to nehodí.
Václav Havel: V dobe cenzúry verí správam len blbec.
Odporúčame