A my do tej vojničky v prvej línii. Si vojnový štváč, alebo len hlúpy. Rozdúchavaš svetovú vojnu.
A my do tej vojničky v prvej línii. Si vojnový štváč, alebo len hlúpy. Rozdúchavaš svetovú vojnu.
Politici na západe si desaťročia mysleli, že Rusi blufujú. Musím sa priznať, že aj ja. Diplomacia neurobí nič, pokiaľ nikto neurobí kompromis. Nedá sa o tom veľa písať, pretože by to nejaký trubiroh mohol vykladať ako nadržiavanie Rusku a vyhrážky sú 25 rokov basy.
Lenže tá druhá alternatíva je zapojenie do vojny, kam nás za golier ťahá naša vláda.
Aj na Ukrajinu chodili. Ďalej nepokračujem ....
Tak nám prezraď koľko včera umrelo kvôli nenoseniu prilby. Na kovid 31.
V tom čase som mal informácie, že letecké spoločnosti praktizovali predaj už predanej letenky za vyššiu cenu niekomu inému. Neviem či to bolo tak, ale toto podľa mňa kľudne mohlo byť dôvodom naťahovačky, keď by ho chceli dostať von, pričom mal letenku. Navyše, keď nepoznal plynne jazyk.
To len tipujem.
lebo - bez letenky by sa do lietadla nedostal
To je také liberálne chovať sa k niekomu zle zato, že je žid, Rus, Poliak ....atď
Dajte peniaze do banky v UK, alebo USA. Potom sa nečudujte.
...Pre mňa sú najdôležitejšie maďarské rodiny a maďarské deti ...
Také normálne. Kvikot liberálov bude nasledovať.
Označenie súdruh skutočne nemá pôvod v Rusku. Keď teda Ukrajina víťazí, môže oslavovať a my s nimi.
Bez ohľadu na to, koľkí tu prídu o prácu či zamrznú na ulici.
A nezabudnite to zmazať ako ruskú propagandu. Pravda najviac kole oči.
Nenadržiavam Rusku ani Ukrajine. Ide mi len o mier.
Roky a roky sa tu pestovala protiruská rétorika namiesto budovania vzťahov. Rusko sa oficiálne označilo za nepriateľa. Sťahovali sa vojská stále bližšie k Rusku. Jeho protesty boli na smiech. Jednostranná slepota sa stala oficiálnou politikou.
Situácia skutočne nestojí tak, že všade na Zemeguli je trvalý mier a tu zrazu Rusko napadne demokratickú Ukrajinu.
Naši vojaci tiež dlhodobo bojujú vo vojničkách USA po svete. Kvôli čomu? Treba sa zobudiť a otvoriť oči.
Vojna je zločin, zločiny treba trestať, alebo aspoň byť proti - ale stále. Nie iba keď bojujú Rusi. Keď bojovali Ukrajinci a vo vojne umierala ich ruská menšina - to bolo oficiálne ticho.
Pre jedného Škripaľa, ktorý ani nezomrel sa prijímali sankcie. Pre 40 upálených Rusov v Odese atď - nič.
Ako by sa bez letenky dostal do lietadla.
.... Jozef Chovanec sa dostal do cely potom ako bol vyvedený z lietadla, lebo sa nevedel preukázať platným cestovným dokladom a vykazoval znaky agresívneho správania...
Ako by sa mohol dostať do lietadla bez dokladov. Robíte si srandu?
Ja zase prajem pokoj všetkým ľuďom dobrej vôle.
Nie je to lepšie?
Aká je druhá možnosť. Koľko obetí.
Racionálne riešenie nastane, až keď sa vyskúšajú všetky ostatné. Len to bude za najvyššiu cenu. Zelenský aj Putin tú obeť podstúpia. Zomiera predsa niekto iný.
Václav Havel: V krajine s cenzúrou verí tlači len blbec.
My nie sme účastníkmi vojny. Teda dúfam, že to tak aj ostane.
Odporúčame