Václav Havel: V krajine s cenzúrou verí tlači len blbec.
Václav Havel: V krajine s cenzúrou verí tlači len blbec.
My nie sme účastníkmi vojny. Teda dúfam, že to tak aj ostane.
Ctí ho len to, že nežul kravatu. Nectí ho, že zbytočne naťahuje prehratú vojnu.
Išlo o obranný útok....„Útočila z húštiny v blízkosti svojho brlohu s medvieďatami,“
Cca polovica medveďov je predpokladám medvedíc. Obranných útokov pribudne.
Kde bolo tam bolo, jedna krajina na európskom kontinente sa nepekne chovala k jednej svojej menšine. Krajiny NATO ju bombardovali.
Takto vyzerá proruská dezinformácia?
Ukrajinci by radi beZletovú zónu a v správach sa to podáva tak sugestívne, akoby to bola legitímna požiadavka. Čo to pre nás znamená? Presne z toho letiska, ktoré u nás dostali vojaci USA za nič, budú od nás útočiť na Rusa.
Len sa netvárte, že kecám. Pokojne ma zmažte zas. Modlite sa, aby sa to nesplnilo.
Kým bojisko nebolo za humnami, ľudia nevideli, že sme vo vojne už dávno. Alebo v Iraku, Sýrii či Afghanistane sú podľudia?
Proti vojne treba byť vždy. Nie len až teraz. Zrazu.
To ja skutočne nerobím. Len chcem, aby sa ľudia zobudili. Vo vojne sme už dávno. Len doteraz bolo ďalej bojisko.
Toto je z USA. Je to staré 6 rokov, ale vtedy sa rozdali karty. Kto nevie čo sa deje, tu sa to dozvie:
Keď by chceli útočiť na civilov, nie je dôvod robiť koridor. Alebo vie niekto - hocikto vysvetliť logicky - aký?
Aký dôvod by mala ruská armáda na zabíjanie etnických Rusov.
Teraz ma zmažte, lebo píšem Pravdu. Ako názov vášho denníka.
Je to 6 rokov staré, ale prorocké - a je to z USA, takže to nie je ruská propaganda.
U nás to teda bol pozitívny čin a od Rusov negatívny. Tak?
Nechápem čím to je, ale vždy keď napíšem, že som proti všetkým vojnám, nielen ruským a tiež to, aby sa cudzí vojaci vrátili domov zo všadiaľ kde ich nechcú - tak ma zmažú.
Asi aj teraz to tu nebude dlho.
Je to vari povinnnosť zastávať sa vojen - okrem tej ruskej?
Rusov tu mnohí diskutéri berú už roky za podľudí. Z toho nič dobré nevzíde.
Presne toto sa budú učiť naši vnuci. Tak ako aj my sme sa učili oficiálnu pravdu.
Je tu jeden štát, kde sa vyhrážajú , že za to, že povieš pravdu, dostaneš až 25 rokov basy. Nie je to Rusko.
Ty si presne jeden z tých čo tu roky rozdúchavajú protiruskú nenávisť, ako keby to bola cnosť. Si vojnový štváč.
Odporúčame