muži v ženských kategóriách - made in USA
muži v ženských kategóriách - made in USA
rýchla cesta do basy
Čím to je, že som presvedčený, že bola. Žeby ruská propaganda? Musím sa nad sebou zamyslieť.
Všetkým ľuďom dobrej vôle radím, nenechajte sa znechutiť, noste respirátor, buďte obozretní. I keď budete cieľom posmechu. Pri takom tempe nakazených sa rýchlo minú dezoláti a budeme za vodou. Nenosenie prilby či nedodržiavanie dopravných predpisov nesie omnoho nižšie riziko, než smrť na kovid.
Jediná útecha na tom celom je, že štatisticky ubudne viac hlupákov a na svete bude krajšie.
O tom, že každý druhý s teplotou v čakárni má kovid. Takže si sadni medzi nich a debatuj. Najlepšie bez rúška.
Však si vyskúšaj aby si neplieskal sprostosti. Za celý život som osobne nepoznal nikoho, kto by umrel na chrípku. Na kovid za rok zo 20 známych mladších odo mňa. Niektorí v robote jak draci, dokonca jeden študent nemal ani 20. Síce ten s kovidom, ale nebyť kovidu, zrejme by dnes žil.
Rusko musí okamžite stiahnuť armádu .... zo svojho územia.
Ešte dodám. Keď sa nejadnalo o nich tak takéto veci v minulosti opakovane tolerovali. Tomu sa hovorí Božie mlyny, alebo moderne karma. Dodám, že som s tým nikdy nesúhlasil, nasúhlasím a ani nebudem.
Keď na Ukrajine vozili poslancov v kontajneroch po meste, tak naši riťolezi USA sa tvárili, že sa nič nedeje a s nacistami na Ukrajine sa kamarádičkovali a robia to doteraz. Ktože z nich protestuje proti sochám Banderu na ukrajinských námestiach. Možno dostali aj bustičku Banderu po štátnej návšteve.
Washington už varoval, že ruská invázia na Ukrajinu môže nastať „kedykoľvek“....
Akože. Veď 16-teho. Luhári.
Keď už ani Zelenský .... ale to až teraz, keď by musel aj on žuť kravatu.
Disciplinované chovanie by kovid ukončilo za JEDEN mesiac. Namiesto toho ho znášame už druhý rok. Na jednej miske váh je takzvaná sloboda a na druhej 18000 mŕtvych - a to zďaleka nie je koniec. Prečo takzvaná? Sloboda nakaziť a aj niekoho nakazení zabiť je sloboda naruby.
Bustu Biľaka treba zachovať. Treba k nej pridať busty všetkých, čo schválili zmluvu.
Spomeňte si ako urputne bránili Cyprus pri tureckej okupácii.
Nie vojna nebude, kým nenapadnú Donbas. Ale žuť kravaty už môžu aj odo dnes.
Kedysi sme boli pod ochranou Ríše, potom pod ochranou ZSSR a TERAZKY no .... USA. A furt sa našli svine, čo nadšením mľaskali.
Protiruskej propagande už dávno neverím.
To je daň zo zisku. Keď nie je zisk = nemajú na výplaty, tak čoho sa vlastne boja.
Odporúčame