Každá nenávisť je zlá. Aj tá protiruská, ktorá sa rozdúchala od Majdanu, ktorý vlastne bol len proti oligarchom. Aj stavať sochy masovému vrahovi, ktorý prikazoval vraždiť civilov od 18 do 60 rokov - to tiež nebol dobrý nápad.
Ani vyslovené veta už sa nedá vrátiť späť. Sú veci, ktoré už nemožno napraviť. Dá sa však nerobiť nové a nové. Prvé čo treba urobiť je hovoriť pravdu. Ale to sa určite nestane. Dnes - ostatne ako to bolo vždy má pravdu ten s väčším kyjom. Všetko ostatné sú kecy.


