USA vraví tiež, že nechce vojnu, ale systematicky obkľučuje Rusko a približuje sa ku Kremľu. Denne sme sa dlhé roky presviedčali, že použitie armády v zahraničí je také demokratické a humanitárne. V Juhoslávii, Somálsku, Afghanistane, Iraku, Lýbii, Sýrii a kade-tade po celej Zemeguli.
Nie je možné si jedno nevšímať a druhé kritizovať iba preto, lebo to robia zlí zlí zlí Rusi a nie dobrí Američania.
Samozrejme som proti vojne - ale každej.


