Srandista.... ja nevidím nikde nejakú politiku EÚ. Len Kocúrkovo a Absurdistan. Ale počkajme si a ukáže sa, či si EÚ potom, ako si strelila do jednej aj do druhej nohy a potom aj do toho medzi nohami ešte nájde nejaké miesto ...
Srandista.... ja nevidím nikde nejakú politiku EÚ. Len Kocúrkovo a Absurdistan. Ale počkajme si a ukáže sa, či si EÚ potom, ako si strelila do jednej aj do druhej nohy a potom aj do toho medzi nohami ešte nájde nejaké miesto ...
Možno je to hlúpa otázka. Nemalo NATO Rusko označené za nepriateľa ako prvé?
..... Aký bohatý je Putin? Odhady hovoria o miliardovom majetku, oficiálne zarába vyše 100-tisíc za rok... .. Myslím, že naši europoslanci zarábajú viac.
Tento článok sa vám nepodaril.
Ešte si treba vyjasniť druhú zásadnú otázku. Je možný vstup do EÚ a NATO s Banderom a schvaľovaním jeho konania?
Treba preveriť či aj Dostál nevychvaľoval, či neospravedlňoval nejakú vojnu či vojničku. Cítim v kostiach, že sa veľmi pravdepodobne nejaká môže nájsť. Síce bez Ruska, ale aj bez mandátu OSN.
Dávam do pozornosti čitateľom, že sa dobre pamätám ako aj v našej tlači kedysi písali, že Saddámovi vojaci v Kuvajte vyhadzovali deti z inkubátorov, ako Saddám dal zapáliť vrty v Kuvajte a ako začal naplĺňať Perzský záliv ropou. Ukázalo sa, že je to všetko lož. Smutné je, že som tomu veril.
Pravda sa vo vojne nepíše.
Dnes nadišiel čas prehodnotiť vysielanie našich vojakov do zahraničia BEZ MANDÁTU OSN. Ak chce vláda aj trestne stíhať schvaľovanie vojny, má dosť podkladov a môže začať hneď s tými čo u nás schvaľovali všetky vojny bez mandátu OSN - a že ich bolo.
Podobné udalosti ako v Odesse sa odohrali na Kulikovom poli. V súvislosti s udalosťami na Kulikovom poli si pripomeňme aj mimoriadne cynické slová českého diplomata Václava Bartušku, ktorý v rozhovore pre portál Neovlivni.cz vyslovil túto diplomatickú perlu: „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé.“ Ministrovi Zaorálkovi však slovník jeho podriadeného zjavne neprekážal, keďže Bartušku nijak nepotrestal.
Nebudem to komentovať. Nech si záver urobí každý sám.
citujem: .... Ukrajinský minister zahraničia sa domnieva, že Rusko sa snaží zničiť Ukrajinu rovnakou taktikou, akou zničilo Sýriu....
A irackí vojaci vyhadzovali deti z inkubátorov....
Táto vojna je hnus. Ale aj každá jedna.
Možno by pomohol príklad. Keby povedzme vojaci USA odišli zo Sýrie, Iraku ... Ťažko iným vyčítať niečo, čo robíme desaťročia v jednom kuse.
Ale to sa nestane.
Alebo všetky vojny, ktoré dnes vedú demokrati sú dobré, humánne a skvelé? Že doteraz krivé slovko nebolo počuť. Vysvetľujem si to tak, že žiadny politik či novinár nehovorí čo si myslí, ale iba to, čo predpokladá, že od neho chcú počuť. Hlavne tí v EÚ.
Na hraničnom priechode Vyšné Nemecké podľa Rybanskej pribudlo vybavovanie peších cestujúcich, pričom autobusy sú vybavované aj na pracovisku nákladnej dopravy....
Už sa to zmenilo? Lebo to bolo takto:
Terazky si nie som istý. Keď napríklad napíšem pravdu - napr. že sú vojaci USA v Sýrii. Je to ruská propaganda? Alebo že sa nemáme zapojiť do vojny na Ukrajine.
Keď bude každý politik hovoriť len to, !!! čo si myslí že sa od neho čaká !!!, tak to je učebnicový príklad toho čo sa deje práve dnes.
Presne o tomto bol socík.
To je zarážajúci prístup k životu. Rozmaznanosť a detinskosť. Život je tvrdý. Nestihol si nakúpiť?. Nežerieš. Nestihol si sa naučiť všetko učivo? Tak nezmaturuješ..
Odsudzujem každú vojnu - aj túto. Lenže vec nestojí tak, že na svete je mier už dlhé roky, všetci svorne bratsky spolunažívajú a udzie vojská nie sú v žiadnom štáte na Zemeguli - okrem samozrejme ruských. Ťažko sa však počúva kritika Ruska práve od tých, čo sa zastávajú všetkých vojen USA a NATO.
Stop všetkým vojnám.
Dobre píšete. Rusko je agresor. Hanba mu. Lenže žiaľ je to jednostranná slepota.
Nie je to jediný a ani hlavný agresor. Ani do počtu napadnutých krajín, ani do počtu obetí.
Som za to, aby z každej krajiny na Zemeguli odišli cudzie vojská.
Čo myslíte, kto hlavne bude proti.
Však nemala ani žiadny záujem napadnúť Sýriu, ani Lýbiu, ani Irak.... možno len Irán. Oni však napadli USA u seba doma.
Každá nenávisť je zlá. Aj tá protiruská, ktorá sa rozdúchala od Majdanu, ktorý vlastne bol len proti oligarchom. Aj stavať sochy masovému vrahovi, ktorý prikazoval vraždiť civilov od 18 do 60 rokov - to tiež nebol dobrý nápad.
Ani vyslovené veta už sa nedá vrátiť späť. Sú veci, ktoré už nemožno napraviť. Dá sa však nerobiť nové a nové. Prvé čo treba urobiť je hovoriť pravdu. Ale to sa určite nestane. Dnes - ostatne ako to bolo vždy má pravdu ten s väčším kyjom. Všetko ostatné sú kecy.
Začal som to čítať a skutočne neviem prečo - ihneď sa mi vybavilo, ako Saddámovi vojaci vyhadzovali novorodencov z inkubátorov, ako Saddám podpálil ropné vrty v Kuvajte a ako začal napúšťať Perzský záliv ropou.
Prvá obeť vojny je pravda.
Odporúčame