Vďaka bagatelizovaniu nebezpečenstva už skoro rok trvajúcou propagandou .... čo na tom nechápeš.
Takmer celý čas to mal byť iba mediálny vírus, ktorý sa vraj nepodarilo ani izolovať a s menšou úmrtnosťou ako chrípka. Že si to nikdy a nikde nečítal?
Vďaka bagatelizovaniu nebezpečenstva už skoro rok trvajúcou propagandou .... čo na tom nechápeš.
Takmer celý čas to mal byť iba mediálny vírus, ktorý sa vraj nepodarilo ani izolovať a s menšou úmrtnosťou ako chrípka. Že si to nikdy a nikde nečítal?
S tým do bodky súhlasím. Najčastejšia príčina predčasnej smrti človeka je hlúposť a bezstarostnosť.
iba to, že tú propagandu od začiatku financujú
Lenže Švédi už po prvej vlne vedeli, že sranda skončila. U nás to niektorým moderným doktorom až teraz začína dochádzať a pomaly otáčajú, aby nestratili tvár. Už by namiesto vitamínov radšej teraz ordinovali ivermectin.
ja viem, papaláši nutne potrebujú von z basy, tak sa činíš
A kto iný má namiesto ľudí dodržiavať ROR? Nikto iný tu nie je.
Aj leprotik sa cíti úplne zdravý, dokonca necíti ani klinec v nohe....
až na posledné 3 mesiace, kde sa úmrtnosť znásobila
To je roztomilé na štatistke, že sa primieša aj interval, keď a kde kovid nebol, keď sa to niekomu hodí.
hypotéza je len hypotéza
myslieť si znamená hvno vedieť
Švédsko je odstrašujúci príklad. Prvá vlna katastrofa a druhá ešte väčšia. U nás len tá druhá.
závažnosť sa posudzuje podľa následkov a nie naopak
pardon oprava
ktorý verí, že pozitívny neznamená chorý.
Nič nedodržuje a potom sa nečudujte. Nakaziť vás nepríde Matovič. Na testoch je omnoho nižšie riziko ako pri nákupe v Kauflande či Tescu.
Nakazí vás kolega, kamarát či rodinný príslušník, ktorý verí, že pozitívny neznamená chorí. Počul to od moderných pánov doktorov.
údajne ju mal Putin s Hitlary Klingonovou
V roku 1950 žilo v Afrike 200 mil obyvateľov. Dnes 1,6 mld. Globálne otepľovanie? V Kalifornii čerpajú viac podzemnej vody, než sa stačí obnoviť. Otepľovanie?
Keď sa do nemocnice dobíjala na pôrodnicu rodička bez rúška, nevidel som Blahu, žeby sa zastal personálu. ktorý jej v tom bránil. Demonštrácie proti testom a rúškam sú súčasť problému a nie súčasť riešenia, Bláha je súčasť problému. Ten problém - to je kulantný názov pre mŕtvych.
Keď sa išlo manifestovať na kopu a bez rozostupov a bez rúšok - vtedy priateľu nikto také výhrady nemal.
Čo je iné - keď sa nakupujú testy od nákupu všetkého ostatného. Nuž len to, že testy by mohli pomôcť nájsť a oddeliť aspoň časť prenášačov a znížiť reprodukčné číslo.....
Odporúčame