ani nie. Pištoľ vz. 82 ČSĽA:
Typ náboja: 9 mm Makarov
CZ 83 aj .32 ACP a .380 ACP
Úsťová rýchlosť strely: 400 m/s
Kadencia: 45 rán za minútu
Účinný dostrel: 350 m
Maximálny dostrel: 1 300 m
ani nie. Pištoľ vz. 82 ČSĽA:
Typ náboja: 9 mm Makarov
CZ 83 aj .32 ACP a .380 ACP
Úsťová rýchlosť strely: 400 m/s
Kadencia: 45 rán za minútu
Účinný dostrel: 350 m
Maximálny dostrel: 1 300 m
Uisťujem ťa, že keď ho nahlásiš a zdokumentuješ to, už viac krát legálnu zbraň exot nedostane. Zato nelegálnu oveľa ľahšie.
Treba si položiť legitímnu otázku - koľko tu môže byť prišelcov, kým nastane totálny rozvrat štátu.
Najprv si zvykneme na poľovačky na ženy, bombové atentáty, potom na klanové vojny, masakre a genocídu a to všetko sa bude vydávať za príznak vyspelosti spoločnosti.
Doma nepestujte, ale vozte 10x okolo zemegule.
Žerte viac jedov a zato vás potľapkajú po pleci. No neber to.
Zlodej je zlodej. S tým chudoba nesúvisí. Vôbec.
A veď presne tam ich liečili - zranených "bojovníkov", orezávačov hláv a kanibalov.
Ono 4 percentá z HDP môže byť pokojne aj celý rozpočet .... len to lepšie vyzerá
A už sme ako v roku 48. Mládež bola predvojom pred zabednencami v strednom a vyššom veku. S nadšením nám budovala socializmus a komunizmus.
Za socíku tu bol taký jednoslovný vtip:
Odišli.
Vtedy som netušil, že je taký nadčasový.
Aj ja pozvem Pelegriniho, keď mi bude tiecť do topánok....
...My sa tomuto rozhodnutiu súdu musíme podriadiť a prestať prepravovať cestujúcich...
Mat
Môže aj Maďar či Vietnamec byť Slovák?
Aké vzdelanie. Vzdelanie v čom. V nezmysloch popierajúcich realitu?
Venezuela kradne ropu rúrou z Texsu ...
Prvá Trnkova kauza asi bola, keď stiahol žalobu proti Rozinovi, ktorý kúpil vinicu od nebožtíka.
Podľa Trnku to bolo v úplnom poriadku. Dlho o tom bolo ticho .... vlastne až doteraz je.
Odporúčame