Názorný príklad bezočivosti, bezcharakternosti, podlosti alebo stupidity,
Názorný príklad bezočivosti, bezcharakternosti, podlosti alebo stupidity,
Nech nedrísta o rodovo podmienenom násilí, pretože pod slovom rod sa už dnes nemyslí žena či muž, ale desiatky či stovky rôznych patologických deformácií.
Jedna naša rodáčka v UK chcela dcére dobre, tak ju dala do dievčenskej školy. Tam na svoje zdesenie zistila, že jej dcéra je v triede jediná, ktorá je žena a ktorá sa cíti ako žena.
Kde sa to dostávame.
Na Slovensku je povinna branna sluzba?
Je.
Len či to nebude tá Sorošova vetva svedkov platená z oplotenej ambasády.
Že by si rád doživotne zaopatroval zo desať 40-ročných moslimských detí.
Kto nechce vítať migrantov ako šialený - to je extrémista.
História ukáže, kto bol extrémista.
Na Ukrajine nezakázali marťančinu, ale ruštinu. Genocídu nevedú proti Marťanom, ale proti Rusom. Preto sa im postavili Rusi a nie Marťania.
Ešte si nepočul, že na Ukrajine žijú Rusi - v pôvodnej reči vikingov veslári a to dávno (storočia) predtým, než vzniklo slovo Ukrajinec.
Keď tebe zablokujú vklady v bankách tak sa smiať prestaneš. Iba preto, že nechceš svoje zadarmo rozdávať.
Národ Venezuely musí trpieť, lebo USA sa tak rozhodli
Keď nevyhrá oslík riadený z USA, tak celkom isto sú sfalšované, nech by tam boli aj pozorovatelia.
Sankcie a sabotáže USA celkom iste nezohrali žiadnu rolu.
Demokrat je nie ten zvolený, ale ten koho dosadia. To je politika USA a tiež hodnoty EU...
to, že krátko predtým nás napadlo Poľsko a urvalo si časť Oravy a Spiša sa asi neráta.
Rusi žili zasa medzi Tatármi a Poliakmi .... tiež z histórie a geografie
Je Gringofóbia, keď tu nechceme cudzie armády? Je fóbia, keď niečo jednoducho nechceš? Demokracia je práve o tom, že smieme aj nesúhlasiť.
Nový pohľad na vec. Nakoniec ten stožiar s vlajkou nie je megalomanský počin, ale naopak.
Nechutné ako niektorým vadí stožiar so slovenskou vlajkou.
Študuj a rozmýšľaj. Ako sa v tom čase chovalo Maďarsko, Poľsko, Francúzsko, Taliansko.... nuž a hlavne Nemecko a Rakúsko.
Teraz vysvetli, prečo títo fšetci si nekadia na hlavu pyramídu ako to robíme my.
Odporúčame