Ešte stále je chladnejšie, než počas Rímskeho obdobia.
Čo čakať od testovania. Nuž výsledkom testovanie je strašná vec - odhalí totiž viac ako 50 percent pozitívnych a tí budú musieť trčať v karanténe. To je zverstvo. Keď budú ďalej pendlovať, už sa nebudú môcť vyhovárať, že nevedeli. To je druhé zverstvo.
Spomeňme si dnes na tých, čo nedávno tvrdili, že nepoznajú nikoho, kto má koroňu a tiež nikoho, kto na ňu zomrel a že pandémia je vymyslená. Niektorí to tvrdia ešte aj dnes.
Tu je vidno, čo mal urobiť Janukovič.
Ozbrojené bandy sú OK, lebo sú proti Trumpovi. Neozbrojení sú naopak braní ako teroristi.
Sťahovavé vtáky lietajú aj do Austrálie.
Vtáky s krúžkom majú jednoducho smolu. Bez krúžku si môžu lietať po Zemeguli. To je veľmi poučné. Preto migranti ničia doklady.
Spomeňte si dnes na ľudí, ktorí ešte nedávno hovorili, že nepoznajú nikoho, kto má kovid, že kovid je hoax, že pandémia je vymyslená, že rúška sú zbytočné, že treba masovo protestovať bez rúšok, že reštaurácie, divadlá, kiná majú byť otvorené. Počúvajte ich aj dnes, ale potom sa nečudujte.
1. Nie som volič Matoviča.
2. Kým nebudú všetci ľudia dodržiavať nariadenia, dovtedy sa bude vírus šíriť a ľudia budú umierať.
3. Nie je to Matovič, kto bojuje proti všetkému zmysluplnému rúškami počnúc.
Raz sme disciplínou už vírus na jar porazili. My a nie teplo. Teplo bolo aj v Brazílii, Španielsku, Francúzsku, Taliansku ....
Keď ide o život, obmedzenia sú oprávnené. Mnoho mojich známych už umrelo.
Aj keď testovanie má nedostatky, je to súčasť riešenia a nie súčasť problému.
Nedostatky sú 2.
1. Falošná pozitivita. Udáva sa okolo 1 percenta. Napriek tomu pri 2 testoch všetkých 120 zamestnancov pivovaru Šariš nebol NIKTO pozitívny.
2. nezachytenie všetkých pozitívnych udáva sa viac než 60 percent Presný počet je ťažko dokázateľný. Avšak aj zachytenie len polovice pozitívnych významne znižuje reprodukčné číslo šírenia, čo umožňuje vírus poraziť.
Ak sa zníži reprodukčné číslo šírenia pod 1, vírus po čase zmizne aj bez očkovania.
pozri si film Misia. Je tam aj hviezdne obsadenie Robert de Niro atď.. Dá sa krásne stiahnuť.
Tak ako aj dnes, ohováranie fungovalo vždy.
Vždy platilo, že teória sa potvrdzuje praxou. Dnes by teda malo kresťanstvo prekvitať prakticky v celom moslimskom svete, lebo tam bolo cca 700 rokov pred tým, než vznikol islam.
Prekvitá?
Ignoruujte opatrnia lebo Matovič a vyžeriete si to. Každá sranda dačo stojí.
Tieto čísla treba povedať pacientom v Česku, keď už teraz sú tam plné nemocnice. Určite sa im uľaví a ostanú doma.
Pre tých čo by chceli premoriť:
Sme už premorením odolní voči chrípke? Alebo voči nádche?
V Brazílii UŽ umrelo 70 x viac na kovid než ZA ROK na chrípku.
V Bergame za 1 mesiac umrela polovica toho čo v CELOM TALIANSKU ZA ROK na chrípku.
A ešte NEPREŠIEL ANI CELÝ ROK.
Mám dilemu. Čo potom spôsobuje tie preplnené nemocnice pacientami, keď vírus ako píšeš vraj neexistuje.
Žeby sa spikli a naschvál sa napili rozhorúčení studenej vody?
Keď niečo vyzerá ako kačka, pláva ako kačka, lieta ako kačka, ozýva sa ako kačka = je to kačka
dnešní tzv. liberáli sú fašisti
Odporúčame