UI nemá a nikdy nebude mať dušu. Vie ju iba - a to v najlepšom prípade - iba dobre simulovať. Nemá strach, nemá vôľu, nemá morálku. To všetko môže - a to v najlepšom prípade - iba dobre simulovať.
Morálku ostatne nemajú ani liberalisti. Tvrdia, že je daná spoločenským konsenzom (viď Radičová) - teda vlastne pre nich neexistuje...


